Dziecko w niebezpieczeństwie? Incydent na basenie

Udostępnij
Tweet

Otrzymaliśmy przez FanPage zdjęcie nosidełka, w którym miało znajdować się maleńkie dziecko. Jego matka wraz z koleżanką miło spędzały czas na Basenie Olimpijska w Ostrowie Wlkp. Zdaniem świadka zdarzenia, dziecko mogło być narażone na niebezpieczeństwo.

+

Internautka wskazuje, że tego dnia były 34 stopnie w cieniu. Nosidełko zostało postawione na rozgrzanym betonie, w pełnym słońcu, a dodatkowo było zakryte pieluszką. Pani Ewa przekazała swoje zastrzeżenia ratownikowi. Ten podszedł do matki dziecka i usłyszał od niej: „ja wiem, wiem”. Kobieta uśmiechnęła się do koleżanki i po około 5 minutach zmieniły miejsce odpoczynku.

Pani Ewa ubolewa, że to nie ratownicy sami z siebie wyszukują potencjalnie patologicznych sytuacji, choć jak wiadomo głównym zadaniem ratowników WOPR jest strzeżenie bezpieczeństwa osób przebywających w wodzie.

W internecie znajdziemy wiele artykułów alarmujących o niebezpieczeństwie przykrywania pieluszką wózków dziecięcych. Wewnątrz temperatura rośnie znacząco, realnie zagrażając życiu i zdrowiu dziecka.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zginęli w lesie
Subskrybuj
Powiadom o

74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Elektor
4 lat temu

Bankowo 500+ kasuje. Pisowski elektorat. Tacy właśnie nas załatwili na gładko. Eh ta demokracja, piękny ustrój:)

Mariusz
odpowiada  Elektor
4 lat temu

Jak pamiętam zule i plenery były za PO i miały się lepiej niż teraz

...
4 lat temu

To może Pani Ewa zagwarantuje miejsca z cieniem przy wodzie? Czy lepiej postawić pod parasolem przy płocie i nie miec na oku,A z drugim być w wodzie? 😉

Art
4 lat temu

A potem bedzie: uojojoj Brajanek ma udar…?
ZAMIAST OPALENIZNY TROCHĘ ROZUMU TAKIM MADKOM BY SIĘ PRZYDAŁO ?

ziomek
4 lat temu

Ze tak wam dzieci nie szkoda gdy są biernymi palaczami w rodzinnym domu albo są skazane na całodziennie włączony telewizor i pozbawione zwykłej rozmowy z rodzicami. O typowo patologicznych sytuacjach jak krzyki, przekleństwa, kłótnie nie będę wspominał. O skrajnie patologicznych typu bójki też nie bo za to powinno się odbierać prawa rodzicielskie. Czego się dziwić że ludzie się kłócą skoro nie nauczyli się ze sobą rozmawiać. Czego się dziwić że nie potrafią ze sobą rozmawiać skoro ze sobą nie rozmawiają tylko oglądają tv.

Poloniks
4 lat temu

Dziękuje Ci Panie Boże że nie trafiłem na taką mATKĘ. Tylko tego dziecka szkoda.

Iza
4 lat temu

A Pani jak widziała to trzeba było reagować . A nie zdjęcia robić i sensacje . Druga sprawa ,że trzeba mieć fantazję aby w na 35 stopniowe słońce wystawić dziecko.

...
odpowiada  Iza
4 lat temu

oprócz obejrzenia zdjęć proponuję przeczytać cały materiał.

jola
odpowiada  Iza
4 lat temu

zdjęcie może być dowodem w razie czego

mama ze smartfonem
4 lat temu

na fejsie jest to w zasadzie spełniło swoją rolę więc ….

Adam
4 lat temu

Pani Ewa lepiej niech się sobą zajmie

Jacek
4 lat temu

Niestety, ale niunie/mamusie zostawiają dzieci w piekarnikach/autach i w tym czasie idą np. na zakupy pierwszej potrzeby…szminki….czerwonej…telefon przy uchu niuni w aucie to standard….no i przykład z basenu…noo comment….Apel do mężów, chłopaków, rodziców tych „niuń” Wkładajcie niuniom do główek trochę rozumku każdego dnia. Pozdrawiam.

Ratownicy
4 lat temu

Zachowanie ratowników jest straszne! Nie pierwszy raz! Zeby tylko nic sie nie stalo tam!!

1 2 3 5
74
0
Napisz co o tym sądziszx