Dziecko w niebezpieczeństwie? Incydent na basenie

Udostępnij
Tweet

Otrzymaliśmy przez FanPage zdjęcie nosidełka, w którym miało znajdować się maleńkie dziecko. Jego matka wraz z koleżanką miło spędzały czas na Basenie Olimpijska w Ostrowie Wlkp. Zdaniem świadka zdarzenia, dziecko mogło być narażone na niebezpieczeństwo.

+

Internautka wskazuje, że tego dnia były 34 stopnie w cieniu. Nosidełko zostało postawione na rozgrzanym betonie, w pełnym słońcu, a dodatkowo było zakryte pieluszką. Pani Ewa przekazała swoje zastrzeżenia ratownikowi. Ten podszedł do matki dziecka i usłyszał od niej: „ja wiem, wiem”. Kobieta uśmiechnęła się do koleżanki i po około 5 minutach zmieniły miejsce odpoczynku.

Pani Ewa ubolewa, że to nie ratownicy sami z siebie wyszukują potencjalnie patologicznych sytuacji, choć jak wiadomo głównym zadaniem ratowników WOPR jest strzeżenie bezpieczeństwa osób przebywających w wodzie.

W internecie znajdziemy wiele artykułów alarmujących o niebezpieczeństwie przykrywania pieluszką wózków dziecięcych. Wewnątrz temperatura rośnie znacząco, realnie zagrażając życiu i zdrowiu dziecka.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ogłoszono alarm dla ostrowskiej policji. Trwa akcja (aktualizacja 2)
Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kryt
5 lat temu

A może sobie obiad dgrzewała wampirzyca ?

Mężczyzna
5 lat temu

Ludzie nie wyżywajcie się nad tą matką. Przecież to tylko kobieta.

Kobieta
odpowiada  Mężczyzna
5 lat temu

gdzie był tatuś, czyżby uciekał przed alimentami jak 80 % ojców walczących o prawa do dziecka

Mężczyzna
odpowiada  Mężczyzna
5 lat temu

Tatuś pewnie uczestniczył w czarnym proteście domagając się z kobietami nieograniczonego dostępu do aborcji.

Nina
5 lat temu

Przed wyjściem z maleństwem na basen mogła zajrzeć w google jak postępować w takie upalne dni z niemowlakiem :- P

Kot
odpowiada  Nina
5 lat temu

Dobrze, że wychodzi z dzieckiem na dwór i na spacer. Chce jej się i nie jest leniwą matką, która podrzuca dziecko babkom, ciotkom i innym.

SKate
odpowiada  Nina
5 lat temu

Ja pierd… czy dzisiaj już nic nie można zrobić bez uprzedniego sprawdzania w google?? Jak w ciążę zajść to wiedziała pewnie bez sprawdzania!

@NIna
odpowiada  Nina
5 lat temu

Tego typu niunie używają tylko facebook-a żeby napisać i powiadomić swoich znajomych co dzisiaj zjadła, co sobie kupiła i gdzie była na wakacjach. Nie wymagaj od kogoś kto powoli zaczyna mieć zmarszczki i płaski mózg do zbytniego wysiłku umysłowego

Mocca
odpowiada  Nina
5 lat temu

Brawo dla Pani wychodzącej z małym dzieckiem. Ja znam taką jedną matkę (biologiczną tylko), co ma 2 dzieci i jeszcze sama na spacerze nie była. Głównie wypoczywa. Babki za nią robią i ciotki. No chyba, że idzie na imprezę lub wesele, wtedy ma siły i baluje do rana. Przy dziecku jest „osłabiona”. Ale kosmetyczka, fryzjer itp. już tak nie męczą jak dzieci☺

Ostrowianka
5 lat temu

Bylam wczorak i zwróciłam uwage na to nosidełko. Ale dziecko mialo główke od siatki a pieluszka wisiala na uchwycie więc byla tam po to by sloneczko nie razilo. Nad główką dziecka nie bylo pieluszki i moglo swobodnie oddychac. Po zat ym bylo juz po godz 16 wiec tez nie az taki skwar. Uwazam ze artykul troche przesadzony i opinie tez. Bardziej bym zwrocila uwage na mamy ktore zakrywaja pieluszkami dzieci w wozkach glebokich i gotuja te dzieci. To jest niebezpieczne.

fraszka
odpowiada  Ostrowianka
5 lat temu

Tego dnia o 17 00 było 34,3 stopni w cieniu- więc nie Pisz, że nie było już tak gorąco!!!

C.
odpowiada  Ostrowianka
5 lat temu

Proponuję Ci zajęcie miejsca w takim nosidełku, na słońcu, ze szmatką nad głową. Po 15 minutach uciekniesz z takiego nosidełka z MOKRĄ D.

FitMysz
5 lat temu

Co za tępa dzida…

Arek
odpowiada  FitMysz
5 lat temu

….napisała ten komentarz?

Ania
5 lat temu

Gdyby realia Norwegii zadziałały dzieciak długo by matki nie widział….

Hahaha
5 lat temu

Rozumiem że w tym roku wszyscy rezygnują z wakacji z małymi dziećmi bo w upały siedzi się w domu? 🙂

Zibi
5 lat temu

Ty tepa idiodko!! Sama się tak nakryj!! Z takim malenstwem w taki upał na basen.

B
5 lat temu

Jak można być tak nieodpowiedzialną matką….

Ameby intelektualne!
5 lat temu

Nie wierzę własnym oczom! Jeden pustak komentuje, że przecież pielucha do zakrycia była biała, to odbija światło. Druga niunia komentuje, że przecież ta kobieta zajmowała się jeszcze drugim dzieckiem w wodzie i ta mądrala uważa, że to jest argument na obronę tej idiotki z basenu. Z kim wy się na mózgi pozamienialyscie, bo nawet wczoraj koty chowały swoje dzieci w cień i do chłodu?
Chyba czas Bogu dziękować za dobre matki i mądre kobiety, bo bardzo powiększa się deficyt…..

Niewierzący
odpowiada  Ameby intelektualne!
5 lat temu

To są te matki insta i Facebookowe, zero samodzielnego myślenia,

Magda
odpowiada  Ameby intelektualne!
5 lat temu

Ha ha ha super komentarz! Nic dodać nic ująć !

ad vocem
odpowiada  Ameby intelektualne!
5 lat temu

ale fajny nic! Tak się na forum przedstawić…

AD ad vocem
odpowiada  Ameby intelektualne!
5 lat temu

Ale człowieku zabłysnąłeś – jak chrząstka w salcesonie. Taki konstruktywny komentarz. Musisz być z siebie dumny/-a. I z takim intelektem jeszcze nie zauważyłeś, że wiele osób zamiast NICKA (uwaga, zaskoczę cię: piszemy nick – z literką „k” na końcu – nie takie NIC, jak ty) rozpoczyna już pisanie komentarza i nick staje się nagłówkiem tego komentarza – zwłaszcza jak jest z wykrzyknikiem i w liczbie mnogiej. Twój nick raczej też nie określa osoby, tylko również jest bardziej nagłówkiem/odniesieniem. Chyba, że nie wiesz, co znaczy twój nick, mistrzu…

74
0
Napisz co o tym sądziszx