Śmieciarka śmiertelnie potrąciła kobietę

W deszczowy poranek doszło do śmiertelnego wypadku na ul. Kolejowej w Ostrowie Wlkp. Na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną potrącona została kobieta mająca 36 lat.

+

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca śmieciarki ruszył na zielonym świetle i przejechał po pieszej, która jego zdaniem musiała przechodzić na czerwonym świetle. Obok kobiety leżał telefon komórkowy, co może świadczyć o tym, że w ostatnich sekundach rozmawiała przez niego. Kierowca ciężarówki ma około 25-30 lat.

Kobieta miała dopiero co wchodzić na przejście dla pieszych.

CZYTAJ  Radiowóz rozbity na Rondzie Bankowym (zdjęcia) aktualizacja

148 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iwona
4 lat temu

Ogromne wyrazy współczucia dla obu rodzin.To tragedia dla rodziny tej kobiety oraz dla rodziny kierowcy.Każda z tych rodzin cierpi.Proszę nie oceniać nikogo pochopnie , ponieważ można wyrządzić tym rodzinom dodatkowe cierpienie.

Pozdrawia Padera
4 lat temu

Sebastian O. Ps. Meeka z Raszkowskiej. Jechał z Królikiem na 10 do parku. Uwaga Ovia nadchodzi

Polak
4 lat temu

To byla wina kierowcy ona sprzatala po piesku a ze to jechala smieciarka to dojechal do samego kraweznika i przejechal po niej bo niewiadomo dlaczego jej nie widzial

Lucky
odpowiada  Polak
4 lat temu

Masz kolego racje bylo tak jak piszesz. Iza weszla na pasy na zielonym i sprzatala po psie,swiatlo zdazylo zmienic sie na zielone dla kierowcy i on ruszyl przejetzdzajac po niej smiertelnie. Kierowca popelnil blad !!!!’

Luluś
odpowiada  Polak
4 lat temu

Jeśli tak było, no to ma przegwizdane.

prosba
odpowiada  Polak
4 lat temu

To miała trzecią ręke(piesek,komòrka i sprzątanie).

Imię
odpowiada  Polak
3 lat temu

Jeśli śmieciarka miała zielone światło do jazdy na wprost to nie ma możliwości, żeby pieszy w tym samym momencie miał również zielone światło na przejściu, na tej samej jezdni.

OSW
4 lat temu

Obrosnac

OSW
4 lat temu

Pawel klepacz ty chyba chcesz ovtosnac brodem i syfem , sorry ty juz masz syf w glowie

stopwypadkomnapasach
4 lat temu

Bardzo proszę o informacje ile osób zginęło na pasach w 2017 roku w Ostrowie Wlkp.?
Myślę, że dane będą alarmujące. Czas, by władze miasta, radni pochylili się nad tym problemem,
może warto skontaktować się z władzami miasta Jaworzno, które podjęły skuteczne działania,
jak podają w br w mieście tym nie zginęła żadna osoba.Bardzo proszę, by ostrowskie media nie odpuściły tego tematu.
Możecie swoimi działaniami uratować ludzkie życie.
Dla mnie i mojej rodziny te święta były smutne, na pasach zginęła bardzo nam bliska osoba, tak trudno pogodzić się z tą stratą.

1
4 lat temu

Najśmieszniejsze jest to, że nikogo kto ocenia jaki przebieg miał ten wypadek przy nim nie było, ale oczywiście jak to w Polsce wszyscy znają się na wszystkim i od razu wiedzą jak było.
Nie potraficie nawet uszanować rodziny zmarłej, nie mówiąc już o tym młodym chłopaku.
Wypadków nikt nie chce, ale niestety wypadki chodzą po ludziach i oby nigdy Wam nic podobnego się nie przytrafiło wielcy znawcy bo na drodze wszystko może się zdarzyć, taka prawda.

Paweł klepacz z Wysocka
4 lat temu

Tym śmierdziuchą się w głowach poprzewracało trzeba im śikać do kontenerów ja im dam szkołę

"ostrowianin to brzmi dumnie."
odpowiada  Paweł klepacz z Wysocka
4 lat temu

tobie już widac ktoś nasigał to tego pojemnika co masz pod czapka zamiast mózgu.

prosba
4 lat temu

Zabrakło jak zwykle rozsądku i tak to się kończy .żal tylko ludzi.śmieciarka jest jak tir i czołg lepiej uważać .a brak uwagi tak się kończy .pozakładać foto-radary!

Ostrowski
4 lat temu

Widzę tutaj 9-ciu głupków,niedokształconych osłów mającyvh nieukończone nawet specjalne podstawowe szkoły.Gnoje zrozumcie,tam jeżdzą i pracują nawet osoby z wyższym wykształceniem.Dzięki tym ludziom miasto nie zalewa ogrom śmieci a wam do chat nie włażą szczury.Ci ludzie zasługują na największy szacunek,za tę wyjątkowo niewdzięczną pracę,a gnój wypasiony i śmierdzący potem stoi przed chatą i ,,,,dalej,dalej śmieciarzu,co kurwa patrzysz,zabieraj mi te smrody….i takie gnoje tu piszą.Was parchy do natychmiastowej utylizacji.Czy choć ktoś z tych 9-ciu parchów był na pogrzebie tej nieszczęsnej dziewczyny?Serce się krajało na widok i rozpacz małżonka,dziecka i rodziny,a gnój napisze ..święta krowa…Ogromne współczucie i szczera modlitwa za nieżyjącą młodą dziewczynę,jej rodzinę,i kierowcę.

148
0
Napisz co o tym sądziszx