Śmieciarka śmiertelnie potrąciła kobietę

Udostępnij
Tweet

W deszczowy poranek doszło do śmiertelnego wypadku na ul. Kolejowej w Ostrowie Wlkp. Na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną potrącona została kobieta mająca 36 lat.

+

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca śmieciarki ruszył na zielonym świetle i przejechał po pieszej, która jego zdaniem musiała przechodzić na czerwonym świetle. Obok kobiety leżał telefon komórkowy, co może świadczyć o tym, że w ostatnich sekundach rozmawiała przez niego. Kierowca ciężarówki ma około 25-30 lat.

Kobieta miała dopiero co wchodzić na przejście dla pieszych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

148 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iwona
6 lat temu

Ogromne wyrazy współczucia dla obu rodzin.To tragedia dla rodziny tej kobiety oraz dla rodziny kierowcy.Każda z tych rodzin cierpi.Proszę nie oceniać nikogo pochopnie , ponieważ można wyrządzić tym rodzinom dodatkowe cierpienie.

Pozdrawia Padera
6 lat temu

Sebastian O. Ps. Meeka z Raszkowskiej. Jechał z Królikiem na 10 do parku. Uwaga Ovia nadchodzi

Polak
6 lat temu

To byla wina kierowcy ona sprzatala po piesku a ze to jechala smieciarka to dojechal do samego kraweznika i przejechal po niej bo niewiadomo dlaczego jej nie widzial

Lucky
odpowiada  Polak
6 lat temu

Masz kolego racje bylo tak jak piszesz. Iza weszla na pasy na zielonym i sprzatala po psie,swiatlo zdazylo zmienic sie na zielone dla kierowcy i on ruszyl przejetzdzajac po niej smiertelnie. Kierowca popelnil blad !!!!’

Luluś
odpowiada  Polak
6 lat temu

Jeśli tak było, no to ma przegwizdane.

prosba
odpowiada  Polak
6 lat temu

To miała trzecią ręke(piesek,komòrka i sprzątanie).

Imię
odpowiada  Polak
4 lat temu

Jeśli śmieciarka miała zielone światło do jazdy na wprost to nie ma możliwości, żeby pieszy w tym samym momencie miał również zielone światło na przejściu, na tej samej jezdni.

OSW
6 lat temu

Obrosnac

OSW
6 lat temu

Pawel klepacz ty chyba chcesz ovtosnac brodem i syfem , sorry ty juz masz syf w glowie

1 8 9 10
148
0
Napisz co o tym sądziszx