Znaleziono zwłoki z raną postrzałową – aktualizacja

W środę w godzinach popołudniowych znaleziono zwłoki mężczyzny z raną postrzałową. Ciało mężczyzny znajdowało się w czarnym BMW niedaleko Michałkowa, na ślepym odcinku dawnej drogi prowadzącej do DK11. Denat był zamknięty w środku.

+

Postanowiono wybić boczną szybę od kierowcy by dostać się do środka. W aucie znajdowała się broń czarnoprochowa, na której posiadanie nie jest potrzebne zezwolenie. Na początku nie wykluczano morderstwa. W tym celu na miejsce ściągnięto około 30 funkcjonariuszy, w tym specjalną grupę kryminalnych z Poznania.

Po oględzinach i stwierdzeniu oczywistych faktów, zaczęto skłaniać się ku wersji mówiącej o tym, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że jest to mieszkaniec powiatu ostrowskiego, a samochód, choć na poznańskich tablicach rejestracyjnych, został kupiony i nieprzerejestrowany.

Ciało zostało zabezpieczone do szczegółowej sekcji zwłok.

Aktualizacja:

Mężczyzna miał 30lat.

 

CZYTAJ  Budują niewymiarowy basen

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
A
4 lat temu

Znałam Go wiele lat temu, ale potwierdzam, że był to bardzo fajny chłopak, jeden z najlepszych jakich poznałam!! Nigdy nie powinno się to wydarzyć, wielka szkoda Eryk że zrobiłeś taka głupotę :((( ale zawsze będę Cię pamiętać​, bo takich ludzi się nie zapomina..

Zamyślony
5 lat temu

Coraz więcej osób z okolic Ostrowa chcę targnąć na własne życie osoby które chcą to zrobić i tak kiedyś to zrobią pomagajmy

Real
5 lat temu

A gdzie byli rodzice ze nie wiedzieli o problemach własnego syna?

True
odpowiada  Real
5 lat temu

Daj spokoj rodzicom…. był dorosły. Nie mieszkał z rodzicami. Nic nie wiesz to się nie wypowiadaj….

Tralalala
5 lat temu

30 policiatow na pierwszorzędnym planie 😉 ah nasza wspaniała policja 🙂

ups
5 lat temu

Policjant to był

xxxxx
odpowiada  ups
5 lat temu

Nie

cyryl
5 lat temu

Kondolencje dla młodej żony i malutkiej córeczki. Bardzo Cię teraz będzie brakowało dla nich. Eryku dlaczego teraz, w święta. Zostawiłeś dla Nich wszystkie problemy. p.s. Zawsze miałeś swój inny świat!!!

cyryl
5 lat temu

Eryk
To było naprawdę niepotrzebne. Mogles się uporać z tymi problemami żyjąc, szkoda Cię chłopie. Patrz na nas z góry, i uśmiechaj się. tak jak wczesniej!!!!!

cyryl
5 lat temu

Nie piszcie głupich komentarzy. To był super chłopak. Zawsze uczynny i wspaniały kumpel. Po prostu nie dał rady z rodzinnymi problemami. Szkoda że o tym wcześniej nie pogadał.

eOhm
5 lat temu

Szkoda…wielka szkoda… Kondolencje dla rodziny.

sąsiad
5 lat temu

Współczuję rodzinie – fajny chłopak – jestem w szoku-prośba żeby uszanować pamieć o nim i uczucia blikich!!!!!

36
0
Napisz co o tym sądziszx