Znaleziono zwłoki z raną postrzałową – aktualizacja

W środę w godzinach popołudniowych znaleziono zwłoki mężczyzny z raną postrzałową. Ciało mężczyzny znajdowało się w czarnym BMW niedaleko Michałkowa, na ślepym odcinku dawnej drogi prowadzącej do DK11. Denat był zamknięty w środku.

+

Postanowiono wybić boczną szybę od kierowcy by dostać się do środka. W aucie znajdowała się broń czarnoprochowa, na której posiadanie nie jest potrzebne zezwolenie. Na początku nie wykluczano morderstwa. W tym celu na miejsce ściągnięto około 30 funkcjonariuszy, w tym specjalną grupę kryminalnych z Poznania.

Po oględzinach i stwierdzeniu oczywistych faktów, zaczęto skłaniać się ku wersji mówiącej o tym, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że jest to mieszkaniec powiatu ostrowskiego, a samochód, choć na poznańskich tablicach rejestracyjnych, został kupiony i nieprzerejestrowany.

Ciało zostało zabezpieczone do szczegółowej sekcji zwłok.

Aktualizacja:

Mężczyzna miał 30lat.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tłum na koncercie - I Dzień Majostaszków (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
A
6 lat temu

Znałam Go wiele lat temu, ale potwierdzam, że był to bardzo fajny chłopak, jeden z najlepszych jakich poznałam!! Nigdy nie powinno się to wydarzyć, wielka szkoda Eryk że zrobiłeś taka głupotę :((( ale zawsze będę Cię pamiętać​, bo takich ludzi się nie zapomina..

Zamyślony
6 lat temu

Coraz więcej osób z okolic Ostrowa chcę targnąć na własne życie osoby które chcą to zrobić i tak kiedyś to zrobią pomagajmy

Real
6 lat temu

A gdzie byli rodzice ze nie wiedzieli o problemach własnego syna?

True
odpowiada  Real
6 lat temu

Daj spokoj rodzicom…. był dorosły. Nie mieszkał z rodzicami. Nic nie wiesz to się nie wypowiadaj….

36
0
Napisz co o tym sądziszx