Pobili się o miejsce przy cmentarzu. Jeden ma złamaną nogę

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że dla handlarzy spod cmentarzy jest dzisiaj najbardziej zarobkowy dzień. Tysiące osób przewijać się będą przez miejsca spoczynków zmarłych. Każdy szanujący się sprzedawca kwiatów czy zniczy wie jak istotna jest dobra miejscówka. O jedną z nich doszło do bójki. 

+

1 listopada około godziny 6:30 doszło do kuriozalnej sytuacji pod cmentarzem przy ul. Limanowskiego w Ostrowie Wlkp. Doszło tam do bijatyki pomiędzy dwoma mężczyznami. W bójkę wdał się sprzedawca kwiatów z mężczyzną, który miał zastawić autem jego stoisko.

Podczas szarpaniny, 50-letni mężczyzna został tak nieszczęśliwie popchnięty, że przewracając się doznał złamania nogi z przemieszczeniem.

Tym samym zamiast sporego zarobku, czeka go długa rehabilitacja.

Wcześniejsza relacja innego świadka mówiła o bójce pomiędzy dwoma sprzedawcami.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
polak
6 lat temu

a ja mam gdzieś tych pajaców znicze kupiłem w hurtowni a kwiatki u ogrodnika i zaoszczedziłem

zaw
6 lat temu

Jeśli to ten sam sprzedawca o którym myślę to należało mu się dawno. Na przestrzeni ostatnich trzech lat miałem z nim zatarg właśnie o miejsce postoju mojego samochodu i nie było to w okolicznościach wielkich świąt. Facet zawsze twierdził ze to jego osobiste miejsce i z wyzwiskami startował. Czekałem aż do rękoczynów się posunie.

marjian
6 lat temu

Trzeba było nagrywać, kolejny hit YT by był.

arci
6 lat temu

Jeśli jeden „wylądował w Szpitalu …to drugi powinien spędzić 48 godz. na zatrzymaniu . Wtedy by był chociaż rozejm – a wyszło : „TY nie zarobisz i ja też ” W szczegóły się nie zagłębiam…… Jeszcze jedno Czy wszyscy spod Cmentarzy mieli zezwolenie na działalność ??? Pewnie NIE bo wszyscy wiedzą w jakich godzinach pracuje US !!!!!!!

Alf
6 lat temu

Z moich obserwacji wynika że dawno już skończyło się Święto Zmarłych teraz to raczej obchodzimy Święto Grobów …

33
0
Napisz co o tym sądziszx