21-latek notorycznym złodziejem

Udostępnij
Tweet

Zatrzymano 21-letniego notorycznego złodzieja i włamywacza. Mężczyzna od sierpnia do października tego roku dopuścił się kilkunastu kradzieży i włamań na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Za dokonanie tych przestępstw grozi mu do 10 lat więzienia.

+

Złodziej działał na terenie Ostrowa Wielkopolskiego od sierpnia tego roku. Jego łupem padały głównie rowery i różnego rodzaju markowe narzędzia. Nie pogardził również aparatami fotograficznymi, butami snowbordowymi, a nawet chemicznymi środkami czystości. Złodziej włamywał się do piwnic i pomieszczeń gospodarczych, jak również wykorzystywał fakt pozostawienia ich bez zabezpieczeń.

Ostrowscy kryminalni dokładnie analizowali każde przestępstwo, zabezpieczając jednocześnie ślady. Wszystko wskazywało na to, że sprawcą większości przestępstw jest ten sam sprawca. Sprawdzenia lokalnego środowiska przestępczego i zebrane informacje, pozwoliły im ostatecznie na zatrzymanie włamywacza.

Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna ten był dobrze znany miejscowym policjantom. Na swoim koncie miał już podobne przestępstwa. Swoim przestępczym działaniem spowodował straty na łączną kwotę ponad 11 tysięcy złotych. Część skradzionych rzeczy policjanci odzyskali.

Zatrzymany 21-latek usłyszał w sumie 14 zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Festiwal rockowy w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
prl
9 lat temu

kto domu nie zamyka, tego wina własna ….

1
0
Napisz co o tym sądziszx