OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Babcia-Ormowiec

Sympatyczna starsza Pani, która uważa, że wciąż się odmładza zaskoczyła wszystkich, którzy przyszli na “Debatę społeczną” organizowaną przez policję. Kobieta z dobrym żartem przedstawiała problemy ze swojego podwórka. Chciałaby nawet zostać ORMOwcem 😉  Zapraszamy do obejrzenia pozytywnej strony miasta 🙂

+

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ps
odpowiada  dzidek
6 lat temu

Kolego dowiedz się czym było ORMO!Potem pisz

wizjoner
6 lat temu

“M”-jak MARMOLADA – totalne jaja ….. a Urbaniak ma wyglad twarzy,jak z …. Tworek 🙂

dzidek
odpowiada  ps
6 lat temu

Przez pomyłkę pomyliła ORMO ze Strażą Miejską.Przecież to jest to samo.

ps
odpowiada  Wojtek
6 lat temu

Szkoda że ja nie mam takiej sąsiadki (bo czarnej jeszcze nie miałem i nie wiem jak to pchać w różową fuge) Ale nie mogę zrozumieć jednego,gdy czarny da w pape białemu to jest zwykła awantura .Ale jak biały je.nie czarnemu(to rasizm)

ps
6 lat temu

qrwa gdzie ten świat idzie?Gdzie ludzie którzy przelali tyle krwi by pozbyć się komuny ,mogą mile wspominać ORMO i cieszyć się z tego że się kogoś zakablowało?WSTYD babo obyś z***hła!

kefir
odpowiada  Wojtek
6 lat temu

Takie czasy. Murzyni i zwłaszcza muzułmanie opanowują Europę. Nie ma co się z nimi kolegować. Rozwiązanie widzę jedno, ale o nim tu nie napiszę:)

Wojtek
6 lat temu

Boję się dzwonić na policję gdy pies czarnoskórej sąsiadku ujada przez całą noc nie dając spać, bo wcześniej policja wzywając mnie na przesłuchanie z powodu doniesienia Sudanki z pochodzenia oskarżała mnie o rasizm i doradzano mi, że mam się nie skarżyć Afrykance, bo grozi mi prokurator!

Sąsiad
6 lat temu

Co sobotnie fajerwerki odpalane tuż przed 22 na terenie Grosika przy ulicy Gorzyckiej są legalne i policmajsty nie mają nic do powiedzenia, bo to jest zgodne z prawem.

blaszaczek
6 lat temu

Pani Tereska jest super kobitką 🙂

Ostrovianin 42
6 lat temu

Bardzo fajne i pozytywne wystąpienie. Młodzież proszę uczyć się optymizmu od tej Pani.

10
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x