OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

170 centymetrowa marihuana

Krzewy marihuany mierzące nawet nawet 170 cm zarekwirowali ostrowscy policjanci. Pierwotnie zatrzymano mieszkańca powiatu ostrowskiego, który posiadał przy sobie kilka gałęzi konopi indyjskich. Policjanci ustalili miejsce, w którym jak się okazało uprawiał on kilka krzewów konopi.

+

Zwalczanie przestępczości narkotykowej jest jednym z zadań, którym zajmuje się Policja. Skuteczność prowadzonych w tym zakresie działań zależy m.in. od właściwego rozpoznania tego dość hermetycznego środowiska w zakresie obrotu i handlu narkotykami. Prowadzone przez ostrowskich kryminalnych w tym kierunku działania, pozwoliły w ostatnim czasie na zatrzymanie sprawców i zabezpieczenie znacznych ilości narkotyków.

W minioną środę policjanci dokonali kolejnego zatrzymania w związku z posiadaniem i uprawą marihuany. Mężczyzna wpadł w jednej z miejscowości powiatu ostrowskiego, w chwili kiedy przewoził, jak się okazało kilka gałęzi konopi indyjskich. Policjanci szybko ustalili, że gałęzie pochodzą z krzewów, które zatrzymany mężczyzna uprawiał w pobliżu kompleksu leśnego. Policjanci ujawnili kilka okazałych już krzewów konopi indyjskich, które osiągnęły prawie 170 cm wysokości.

Zatrzymany mężczyzna to 29-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Trafił on do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty uprawy krzewów konopi oraz posiadania środków odurzających. Za te przestępstwa może mu grozić do 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
slepek
6 lat temu

szkoda krzaczka spalil bym to sam cale 🙂 legalizacja

JAMAJKA
6 lat temu

NO TO PAL DALEJ MARCIA JEŚLI CI SŁUŻY MÓZG PEWNIE MASZ WIELKOŚCI TIK TAKA ŻAL MI CIĘ PUSTOGŁOWA ISTOTO

Karol3414
odpowiada  kefir
6 lat temu

Bredzisz. Większe korzyści mieliby z zalegalizowanego obrotu tym gównem.
Akcyza, VAT, itd.

Karol3414
6 lat temu

Co myśli policjant na zdjęciu: “Jak ja to wszystko spalę?”
🙂

MarciaS
6 lat temu

jamajka ty to jesteś chory!!!!! Widzisz maryhe i myślisz o ćpaniu. Lol żal mi cie. Maryhe się pali buhahaha

Mati
6 lat temu

O kurcze a to nie czasem palma?

JAMAJKA
6 lat temu

PO KOMENTARZACH WIDAĆ ŻE OSTRÓW ĆPAJĄCYM ŚCIERWEM STOI !! ŻAL

podekscytowany
6 lat temu

Właścicielu tych drzewek, jesli to czytasz to napisz komenta, musimy sie zgadac na przyszły sezon! COŚ PIĘKNEGO!

Do kefir
odpowiada  kefir
6 lat temu

zapomniales dodac ze mamy umrzec przed emerytura i bac się własnego cienia. ciekawi mnie jak zmieni się prawo i cale to ich marnowanie naszych pieniędzy pojdzie w piz…

kefir
6 lat temu

Miliony w skali kraju corocznie wywalano w błoto. Na “walkę”z narkomanią”. Tysiące policjantów, którzy mogliby patrolować ulice, albo iść do pożytecznej pracy, łażą i szukają drzewek. Komedia! Bardzo kosztowna komedia. Szkodliwa i finansowo i społecznie. Odcięcie łagodnych przyjemności powoduje chęć poszukiwania specyfików zastępczych. Dawniej wąchali klej, teraz biorą (cholera wie jak, palą, jedzą, wąchają?!) te tzw. dopalacze. A zatem dodatkowe miliony na walkę z dopalaczami. Czy ten kraj i władze są normalni? Uważam, że nie. Kto korzysta najwięcej na zakazie marychy, zakazie wszystkiego? Władza. Ma pieniądze na walkę z narkomanią, zabraną oczywiście podatnikowi. Policjanci mają intratne posady, emeryturki, politycy mogą ględzić o tym co to teraz nie zrobią, jak to dopiero zawalczą, tylko trzeba więcej środków… więcej etatów, więcej pieniędzy. Skąd je wezmą? Od nas. A chętni na wrażenia? Cóż… kiedyś wąchali klej, teraz też coś wymyślą. Bezsens.

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x