170 centymetrowa marihuana

Udostępnij
Tweet

Krzewy marihuany mierzące nawet nawet 170 cm zarekwirowali ostrowscy policjanci. Pierwotnie zatrzymano mieszkańca powiatu ostrowskiego, który posiadał przy sobie kilka gałęzi konopi indyjskich. Policjanci ustalili miejsce, w którym jak się okazało uprawiał on kilka krzewów konopi.

+

Zwalczanie przestępczości narkotykowej jest jednym z zadań, którym zajmuje się Policja. Skuteczność prowadzonych w tym zakresie działań zależy m.in. od właściwego rozpoznania tego dość hermetycznego środowiska w zakresie obrotu i handlu narkotykami. Prowadzone przez ostrowskich kryminalnych w tym kierunku działania, pozwoliły w ostatnim czasie na zatrzymanie sprawców i zabezpieczenie znacznych ilości narkotyków.

W minioną środę policjanci dokonali kolejnego zatrzymania w związku z posiadaniem i uprawą marihuany. Mężczyzna wpadł w jednej z miejscowości powiatu ostrowskiego, w chwili kiedy przewoził, jak się okazało kilka gałęzi konopi indyjskich. Policjanci szybko ustalili, że gałęzie pochodzą z krzewów, które zatrzymany mężczyzna uprawiał w pobliżu kompleksu leśnego. Policjanci ujawnili kilka okazałych już krzewów konopi indyjskich, które osiągnęły prawie 170 cm wysokości.

Zatrzymany mężczyzna to 29-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Trafił on do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty uprawy krzewów konopi oraz posiadania środków odurzających. Za te przestępstwa może mu grozić do 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
slepek
9 lat temu

szkoda krzaczka spalil bym to sam cale 🙂 legalizacja

JAMAJKA
9 lat temu

NO TO PAL DALEJ MARCIA JEŚLI CI SŁUŻY MÓZG PEWNIE MASZ WIELKOŚCI TIK TAKA ŻAL MI CIĘ PUSTOGŁOWA ISTOTO

Karol3414
9 lat temu

Co myśli policjant na zdjęciu: „Jak ja to wszystko spalę?”
🙂

15
0
Napisz co o tym sądziszx