OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

ŻKS Ostrovia prosi o wznowienie procesu licencyjnego!

Trwa walka o żużel w wydaniu ligowym w naszym mieście. W poniedziałek działacze ŻKS Ostrovii oficjalnie zwrócili się do Komisji Licencyjnej o wznowienie procesu licencyjnego.

+

– Pragniemy poinformować, iż aktualne władze Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia podjęły próbę przywrócenia procesu licencyjnego. Zostało złożone odpowiednie pismo. Obecnie trwa oczekiwanie na odpowiedź ze strony władz polskiego żużla. O wszelkich doniesieniach będziemy informować Państwa na bieżąco – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Z naszych informacji wynika, że ŻKS Ostrovia zadeklarowała spłatę zobowiązań za sezon 2015 i liczy, że dzięki temu przekona władze polskiego żużla do przyznania jej licencji. Poza tym, warto zwrócić uwagę, że w polskim żużlu doszło do kolejnego zwrotu akcji.

Jeszcze pod koniec 2015 roku wydawało się, że w sezonie 2016 będą funkcjonować dwie ligi z podziałem na grupy. Informowaliśmy o tym już wcześniej, ale sprawy przybrały nieoczeiwany bieg.

W poniedziałek GKSŻ wydała komunikat, że po opiniach prezesów, sponsora rozgrywek i telewizji możliwy jest powrót do trzech klas rozgrywkowych. Ostateczne decyzje mają zapaść wkrótce. Bałaganu zatem ciąg dalszy. Czy znajdzie się w nim miejsce dla klubu z Ostrowa Wielkopolskiego? Przekonamy się już wkrótce.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wiel2
5 lat temu

zapowiada sie dobry rok

mariusz 11
odpowiada  aapacz
5 lat temu

A co ci ukradł Wodniczak ? Jedno złe co zrobił to zatrudnienie pijaka.

zmęczeni żużlem ostrowiacy
odpowiada  KIBIC
5 lat temu

To jeden z powodów dla których żużel jest kabaretem a nie sportem. Nie ma przepisów, można mieć kupę długów i ich nie płacić. Można zmienić nazwę i jechac dalej. Można światło wyłączyć jak nie idzie i centrala poklepie po plecach i jedzie się dalej. Nawet nie wiecie ile jest drużyn i lig:) Jeździjcie sobie na zdrowie na tych komarkach, ale bez ciągnięcia z kasy miasta.

zmęczeni żużlem ostrowiacy
5 lat temu

uuuuu grubo! Zrywanie kaczora jest oparte na solidniejszych, bardziej przejrzystych zasadach niz drużyny i rozgrywki żuzlowe, no ale niech sobie jeżdżą. Tylko ani złotówki z kasy miasta na to! Najpierw uregulować zaległości wobec miasta, a później za wynajem stadionu kasiorka z góry, przed “zawodami”, inaczej nie ma jeżdżenia.

Art
5 lat temu

Niech zaorają stadion bo co roku to samo korupcja złodzieje dług za długiem i nic więcej i dobra mina do złej gry miasta jak i prezesów. Zaorać Zaorać i jeszcze raz Zaorać

max
odpowiada  KIBIC
5 lat temu

takie pieniądze za czterech kolesi co jeżdżą w kółko? jakoś nie mogę się sensu dopatrzeć.

Zlodzieje
odpowiada  aapacz
5 lat temu

A ten nowy prezes to co nie przekret w swojej pseudo firmie tez nie placi i jak tu ma byc dobrze

KIBIC
5 lat temu

Oby się udało… Żużel w Polsce kuleje i taka jest prawda ,połowa ekstraligi jedzie na kredytach, długi mniejsze czy większe to normalka w tym sporcie więc utrata każdego ośrodka to wielka strata dla żużla. jeśli ktoś ma dowody na to że były prezes jest złodziejem to niech zgłasza do prokuratury,jeśli nie to sam może tam się znależć

Metanol w moich żyłach
5 lat temu

całe życie na wirażu

mariusz 11
5 lat temu

A idżcie w chorele bo śmierdzi.

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x