BM Stal przegrała drugi mecz w półfinale

BM Stal Ostrów Wielkopolski przegrało drugi mecz w półfinale play off z drużyną King Szczecin.

Ostrowski zespół rozpoczął mecz od pewnego prowadzenia w pierwszej kwarcie 26:12. W drugiej części meczu gospodarze nabrali wiatru w żagle i zdobyli 30 punktów wobec 17 po stronie Stali.

Po przerwie stalówka uzyskała o dwa punkty więcej na koniec trzeciej kwarty, ale to gospodarze wywalczyli zwycięstwo zdobywając 25:17 w ostatniej części meczu. W efekcie szczecińska drużyna wygrała 79:74.

CZYTAJ  Ta policjantka pokona każdego rzezimieszka

14 komentarzy
Odważny
11 miesięcy temu

Bez medalu bez honoru miękka blacha

Racjonalny Kibic

pytanie. Jeśli nie będzie podium, ile dostaną w nowym sezonie od miasta 2, 3 czy 4 bańki?

Adaś
odpowiada  Racjonalny Kibic

Bańką to se walnij najlepiej w beton

Mikołaj

Brawo tak trzymać jeszcze piątek i po zawodach

rzut za trzy

A „trójki” to od kiedy przestali trenować? 5 za 3 to dwóch uczniów w podstawówce może rzucić a nie ekipa zawodowa. I niech trochę popracują nad nerwami, bo 2 przewinienia czasami łapią za 1 faul, pytam po co?. Grają wąską rotacją i jeszcze dwóch „pilnuje” ławki przez 4Q
King nie jest słaby, ale 5% lepsza gra Stali i gości nie ma. Teraz koniec z taktyką a ma siedzieć rzut bo biegać można od kosza do kosza i zapomnieć po co się biega. Trenować rzuty i to do upadłego, nawet z pozycji na kolanach (Anwil) i z każdej „klepki” w naszej hali. Liczy się zdobyte punkty i to co jest w 40 minucie a nie w 10 czy 20. Może jeszcze da się wygrać 2 mecze i z inną głową pojechać jeszcze raz do Szczecina

Odważny
odpowiada  rzut za trzy

z pod kosza czterech w jednej akcji nie trafia a gdzie trójki ????

Jarosław z Warszawy.

H… z koszem, w Ostrowie liczy się TYLKO ŻUŻEL . Hej Hej Ostovia 👏👏👏👏

Jarmuła
odpowiada  Jarosław z Warszawy.

W tym sezonie jeszcze pojadą? A jak już to więcej niż 8 biegów?
Czy ten klub, miasto i sponsorzy robią coś w temacie żenady z Orłem? Bo jeżeli nie to wielu kibiców zostanie skutecznie wyleczonych ze szlaki.
Miasto wydało publiczne pieniądze i to grube miliony i mieszkańcy-kibice oczekują adekwatnych działań prawnych, bo to co pokazała ostatnia niedziela dowodzi, że władze tego cyrku na poziomie EL i I ligi nadal są głównymi udziałowcami spółki „antyżużel.pl”
Teraz co najmniej miesięczna przerwa i czekają aż „skruszejemy” i będziemy zadowoleni, że Fijałkowski nie wymierzył nam jakieś wydumanej kary, za „brak” praworządności.
Ciekawe komu zależy na rozłożeniu tej dyscypliny?

Odważny
odpowiada  Jarmuła

Miasto klub i sponsorzy nic nie zrobią za mecz z Orłem bo nadal spłacają kredyty i są zadłużeni za mistrzowski sezon z sławetnej BAŃKI tego miszcza będziemy My ostrowianie spłacać latami a Ci co mieli się nażreć czyt. dorobić walą Nas mieszkańców cały czas i tak pozwalamy My Ostrowianie

Adaś

Rzużel…Sport dla kibiców żuli patologii i wszelkiej maści odklejeńców.Idź na estadio de la gruz na kiełbache i szczyny zwane piwem łbie

Mikołaj
odpowiada  Adaś

Tu masz stuprocentową rację

Q13

Spektakularnie zjxxana drugi raz 4 kwarta .Ni ma drugiej poważnej jedynki, Nie ma gry…..Dobrze ,że się powoli stadion na K1 robi ,wreszcie będzie można pooglądać dzieciaków z Ostrowa na żywo jak poprawiają wyniki w lekkiej….Brawo KPR Ostrovia,kosza i szlakę rozjxxac .Ostatnie tygodnie w żużlu pokazują, jaka to kpina ta dyscyplina względem kibiców i wogole…no ale są tacy ,co lubią się doić bezgranicznie.

Eryk
odpowiada  Q13

Roz..bać to się może twoja stara menelica rozklapicha szczochu

Osw

W którym miejscu robiony jest stadion? Przecież żadne prace nie zostały tam rozpoczęte…