Oferty pracy – maj 2023 – cz. 3

Publikujemy oferty pracy z Urzędu Pracy głównie z terenu powiatu ostrowskiego. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub w twojej firmie szykują się zwolnienia, a może szukasz lepszej pracy, bo aktualna cię denerwuje, zapoznaj się z poniższymi ofertami.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dostał ataku podczas jazdy autem
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
10 miesięcy temu

Gdzie są oferty pracy ze szkół pytam się? 8 klasy egzaminy a reszta nauczycieli co w tym czasie robi ? Nic ….jedno Wielkie NIC

Lala
odpowiada  Paweł
10 miesięcy temu

Pracuje w komisjach egzaminacyjnych.

Sprawiedliwy
10 miesięcy temu

Oczywiście że najniższa bo od lat 90 każdy szef odpowiada „źle idą interesy, nie ma więcej, opłaty duże, słabo się kręci.. ” Ostrów to jest pracownicze dno, nieciekawe oferty pracy, brak możliwości rozwoju w firmach, żadnych szkoleń lepszych stanowisk za to jeb*** na 1 etacie z obowiązkami 3 etatów za prezentowaną najniższa. Ważne że szef ma nowe Audi. Niech tak robią dalej to pozamykaja te firmy w końcu bo nikt do pracy nie przyjdzie. Drodzy pracodawcy zapominacie że dzięki tym rekom do pracy te firmy macie.

ToNiestetyJest
odpowiada  Sprawiedliwy
10 miesięcy temu

Oczywiscie, beda tak mowic do swoich pracownikow zeby ciac koszty, od pracownika wymaga sie jak najwiecej, jak najmniejszym kosztem, inaczej mowiac Ty pracujesz na marzenia swojego szefa. Tak jest skonstruowany ten swiat, czyli chujowo.

Martam
10 miesięcy temu

Serio prawie wszędzie najniższa? Szwaczka, czy spawacz mig za 4 tys brutto… Śmieszne to a później biadolą, że ludzie nie chcą pracować. Chcą ale nie chcą się poniżać.

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
10 miesięcy temu

Podstawą sukcesów finansowych naszych umiłowanych Kulczyków i Solorzów było głównie spożywanie darmowego szczawiu i mirabelek, a nie analizowanie ofert pracy na stronach wszelakich.
Trzeba się zapisać do odpowiedniej partii i tam z plebejusza zrobią szybko ministra lub posła ….

Jaroslaw
10 miesięcy temu

faktycznie jest w czym wybierać, wymagania 15 języków i najniższa krajowa 😀 😀 😀

7
0
Napisz co o tym sądziszx