Oferty pracy – maj 2023 – cz. 3

Publikujemy oferty pracy z Urzędu Pracy głównie z terenu powiatu ostrowskiego. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub w twojej firmie szykują się zwolnienia, a może szukasz lepszej pracy, bo aktualna cię denerwuje, zapoznaj się z poniższymi ofertami.

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
3 dni temu

Gdzie są oferty pracy ze szkół pytam się? 8 klasy egzaminy a reszta nauczycieli co w tym czasie robi ? Nic ….jedno Wielkie NIC

Lala
odpowiada  Paweł
1 dzień temu

Pracuje w komisjach egzaminacyjnych.

Sprawiedliwy
3 dni temu

Oczywiście że najniższa bo od lat 90 każdy szef odpowiada „źle idą interesy, nie ma więcej, opłaty duże, słabo się kręci.. ” Ostrów to jest pracownicze dno, nieciekawe oferty pracy, brak możliwości rozwoju w firmach, żadnych szkoleń lepszych stanowisk za to jeb*** na 1 etacie z obowiązkami 3 etatów za prezentowaną najniższa. Ważne że szef ma nowe Audi. Niech tak robią dalej to pozamykaja te firmy w końcu bo nikt do pracy nie przyjdzie. Drodzy pracodawcy zapominacie że dzięki tym rekom do pracy te firmy macie.

ToNiestetyJest
odpowiada  Sprawiedliwy
1 dzień temu

Oczywiscie, beda tak mowic do swoich pracownikow zeby ciac koszty, od pracownika wymaga sie jak najwiecej, jak najmniejszym kosztem, inaczej mowiac Ty pracujesz na marzenia swojego szefa. Tak jest skonstruowany ten swiat, czyli chujowo.

Martam
3 dni temu

Serio prawie wszędzie najniższa? Szwaczka, czy spawacz mig za 4 tys brutto… Śmieszne to a później biadolą, że ludzie nie chcą pracować. Chcą ale nie chcą się poniżać.

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
4 dni temu

Podstawą sukcesów finansowych naszych umiłowanych Kulczyków i Solorzów było głównie spożywanie darmowego szczawiu i mirabelek, a nie analizowanie ofert pracy na stronach wszelakich.
Trzeba się zapisać do odpowiedniej partii i tam z plebejusza zrobią szybko ministra lub posła ….

Jaroslaw
4 dni temu

faktycznie jest w czym wybierać, wymagania 15 języków i najniższa krajowa 😀 😀 😀

7
0
Napisz co o tym sądziszx