Ostrowianin wystąpi w reprezentacji Polski w sztafecie

Podczas „diamentowej ligi” w Birmingham wystąpi ostrowianin w sztafecie 4×100 metrów. Powołanie do reprezentacji RP otrzymał Patryk Wykrota.

Jeszcze jakiś czas temu pozostawało to w sferze marzeń, teraz staje się rzeczywistością. – napisali jego przyjaciele z klubu Stal LA.

Wszystko to w tą sobotę podczas najbardziej prestiżowego cyklu mitingów lekkoatletycznych tzw. DIAMENTOWEJ LIGI
Patryk dostał również zaproszenie na start podczas GRAND PRIX POZNANIA, gdzie 27 maja zmierzy się w bezpośrednim pojedynku na 200 m z YOHAN’em BLAKE’m z Jamajki – trzykrotnym medalistą olimpijskim oraz dwukrotnym złotym medalistą mistrzostw świata.

Niech cały Ostrów trzyma kciuki za naszego Patryka

Wywiad z Patrykiem nagrany 3 lata temu:

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Taka prawda
1 rok temu

Brawo… A miasto inwestuje w żużel, który się skończył po 3 meczach.

wojtek
1 rok temu

BĘDZIE SUPER

xyz
1 rok temu

Gratulacje 🙂

kuba
1 rok temu

Super!!!Lekkoatletyka w Ostrowie stoi na wysokim poziomie. Przydał by się stadion z odpowiednim zapleczem do rozgrywania imprez na wysokim poziomie,bo młodzież mamy bardzo uzdolnioną i warto w nią zainwestować.Gratulacje dla Patryka.

Przedstaw się
odpowiada  kuba
1 rok temu

Jestem kibicem żużla od 40 jak nie więcej lat. Ale prawdą jest że to taki quasi-sport, sami zawodnicy wypowiadają się że o sukcesie decyduje w 80% sprzęt. W lekkiej atletyce jest odwrotnie, o sukcesie decyduje w 80% zawodnik (no…umówmy się… te 20 % nierzadko robi apteka taki urok dyscypliny:) Choć nie śledzę LA na bieżąco (tylko duże imprezy międzynarodowe oglądam w sumie) to wysiłek zawodników doceniam bardzo! A nasi ostrowscy to wręcz fenomen na skalę krajową przy tych warunkach lokalowych, bazowych! Szacun! I nowoczesny stadion by sie im przydał, cóż koszty…

5
0
Napisz co o tym sądziszx