Dalsze życie Maksia zagrożone. Na ten moment PILNIE potrzebna realna kwota

Ciężko chory Maksiu Marecki z Ostrowa Wlkp. poszedł dziś z braciszkiem na zasłużony plac zabaw, a dla was – pomagające anioły – mają kilka ważnych informacji:

Maksiu 30.05 kończy radioterapię w Polsce. Po tym dniu musi jak najszybciej lecieć do Barcelony, ponieważ każdy dzień przerwy w leczeniu nowotworu może spowodować, że ten „potwór” będzie nadal rozwijać się.

Jak wiecie, żeby móc wylecieć do Barcelony, rodzice Maksia muszą wpłacić na konto kliniki 50 tys. euro, czyli ok 240 tys. zł. Mamy 1,5 tygodnia – brakuje jeszcze około 100 tys. zł – mobilizują się pomagające anioły.

Zbiórka Maksia na siepomaga jest na 4. stronie najpopularniejszych, co oznacza, że jest niewidoczna. W ten sposób nie dotrze niestety do kolejnych Aniołów, które mogą podać MU pomocna dłoń.

Aby podnieść Maksia w rankingu:

Udostępniajcie posty, informacje o Maksiu, żeby dotrzeć do jak największej ilości osób nie tylko w Ostrowie Wlkp. Przede wszystkim udostępniajcie zbiórkę Maksia wchodząc na stronę siepomaga i klikając „UDOSTĘPNIJ”. To dużo daje.
Zapraszajcie znajomych i znajomych tych znajomych 😊

Wpłacając – ROZBIJAJCIE WPŁATY NA MNIEJSZE KWOTY, żeby jak najszybciej dźwignąć Maksia w rankingu 🙏🙏🙏 Czyli jeżeli macie wpłatę 50 zł , zróbcie np. 5 wpłat po 10 zł.

– podpowiadają darczyńcy

Z całego serca, proszę WYSTAWIAJCIE licytacje. Na pewno u każdego w domu znajdzie się coś, co można wystawić a tym samym pomóc Maksiowi.
Są nam potrzebne żeby walczyć ❤️

https://www.facebook.com/groups/1882661101985190
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
https://www.siepomaga.pl/zycie-maksia

CZYTAJ  Wyłączą ciepłą wodę na tych ulicach

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx