Nowy warsztat dla młodych żużlowców

Młodzi żużlowcy już szkolą się w nowym warsztacie żużlowym. To zwycięskie zadanie Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Warsztat został rozbudowany i wyposażony w profesjonalny, niezbędny sprzęt, dzięki któremu młodzieżowcy mogą uczyć się jak rozłożyć motocykl na części i złożyć go na nowo.

Warsztat żużlowy to jedno ze zwycięskich zadań w budżecie obywatelskim – zagłosowało na nie niemal 1700 ostrowian. Zadanie to ma się  przysłużyć młodym chłopcom w odnoszeniu sukcesów w tej dyscyplinie sportu.

300 tysięcy złotych kosztowała budowa warsztatu żużlowego na Stadionie Miejskim. Pomieszczenie jest gotowe i służy młodzieżowcom TŻ Ostrovia. Młodzi zawodnicy korzystali dotąd z małego pomieszczenia. Po modernizacji mają do dyspozycji zupełnie nowy i przestronny warsztat wyposażony w niezbędny sprzęt. Dzięki temu mogą teraz sami, przy wsparciu mechanika klubowego, naprawiać swoje maszyny.

Obecnie w szkółce żużlowej jest 15 adeptów w wieku 11 do 14 lat. W pierwszym składzie jeździ czterech młodzieżowców w pierwszym składzie Arged Malesa TŻ Ostrovia.

POLECANE NEWSY
8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ela
5 miesięcy temu

co za durnota

Janko
5 miesięcy temu

Absolutnie nie jestem fanem żużla ale inicjatywa bardzo dobra.

Xxxx
5 miesięcy temu

Za 300 tysięcy to można dom wybudować a tu kawałek pomieszczenia pomalowali

EdekKredek
5 miesięcy temu

Na ogrzewanie juz nie starczyło???

obcokrajowiec
5 miesięcy temu

Boje się, że jak otworzę lodówkę to będzie tam Klimek

oo
5 miesięcy temu

Gdzie ta cholera już tam gmera?Zaraz 10,13 i 17stki nie będzie!

Kibic
5 miesięcy temu

I bardzo dobrze, niech się chłopaki uczą, w młodzieży cała nasza siła i nadzieja, niewiele klubów w Polsce może poszczycić się takim zapleczem młodzieży. Oby jak najwięcej 2 biegów zwycięskich w nowym sezonie.

Waldemar
5 miesięcy temu

yyyyy co tam kosztowało 300 tysięcy?

8
0
Napisz co o tym sądziszx