Alkohol i papierosy w cenie. Aż się po nie włamali

Ostrowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o kradzież z włamaniem do sklepu spożywczego na terenie miasta. Mężczyźni ukradli alkohol i papierosy.

2 stycznia, kilka minut po 21:00 dyżurny naszej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do sklepu spożywczego na terenie miasta. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów. W trakcie dojazdu na miejsce interwencji funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn oddalających się z miejsca zdarzenia. Policjanci natychmiast ich zatrzymali. W trakcie przeszukania, mundurowi znaleźli w plecaku jednego z nich kilka butelek alkoholu i 6 paczek papierosów. Sprawcy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Następnego dnia, zatrzymani mężczyźni w wieku 43 i 50 lat usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Agitacja w szkole?
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Alibaba
2 lat temu

2 stycznia to była niedziela wolna od handlu.Chłopaki były w potrzebie napewno kase mieli by zapłacic ale pozamykane na stacje paliw daleko a jarać się bardzo chciało.I dzięki wolnym niedzielą od handlu szerzy się przestępczośc 😉

11
0
Napisz co o tym sądziszx