Młodzież chce raperów na Majostaszkach 2018

Udostępnij
Tweet

Na Facebooku powstało wydarzenie mające na celu przeforsowanie pomysłu, by na Majostaszkach wystąpili raperzy.  Solar Białas Bedoes mieliby wystąpić w przyszłym roku. Problem polega na tym, że raperskie piosenki zawierają treści wulgarne. Inicjatorzy pomysłu jednak wierzą w sukces.

+

W tej chwili na wydarzeniu 190 osób zadeklarowało swój udział, a 318 kolejnych jest zainteresowanych. Organizator oczekuje aż 5 000 osób. Po uzyskaniu takiej rzeszy zwolenników, organizatorzy koncertów Solara i Białasa zgodziliby się pomóc w ściągnięciu ich do Ostrowa Wlkp.

Na ten moment młodzież zwołuje się i próbuje osiągnąć założony cel.

Przejdźmy do raperskich tekstów. Do wydarzenia dołączony jest utwór: Solar/Białas ft. ReTo, Quebonafide, Wac Toja – Brudna prawda

Treść momentami jest napisana wulgarnym językiem.

„(…) to były beką w ch*j(…)
K**wy myślą, że na sezon wpadłem, a co, to to nie!
K**wy, zbyt przyjemne dla mnie wasz ból d*py bym gdzieś szedł (…)
Ale karma zawsze k**wa jest bezlitosna”

Popularność utworów na Youtube kształuje się na poziomie 10-17 milionów odtworzeń poszczególnych utworów. Czy nawet gdyby wykonawcy zastąpili wulgarne słowa, osoby odpowiedzialne za dobór artystów zdecydowaliby się na tak odważny krok w stronę młodzieży?

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/229145837609137/?acontext=%7B%22ref%22%3A%224%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22308%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadek volkswagena i seicento
Subskrybuj
Powiadom o

57 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ziom
6 lat temu

Zbychu Raczak

wojtek
6 lat temu

MACIEJ MALEŃCZUK

Paweł
6 lat temu

Natalia Szroeder

Xyz
6 lat temu

Natalia Szroeder

Laura
6 lat temu

Natalia Schroeder

Wiktoria
6 lat temu

raperzy! dobry pomysł. ja zainteresowałabym się także artystami young stars (wytwórni my music) w Ostrowie i okolicach jest mnóstwo ich fanów! w ich piosenkach nie ma przekleństw.a zainteresowane były by osoby ww różnym wieku. No może bardziej osoby młodsze, ale dla nich koncert tez się należy!

Raper
odpowiada  Wiktoria
6 lat temu

Dla nich może wcześniej zagrają jakieś „puszek okruszek” 😀

57
0
Napisz co o tym sądziszx