Narkotykowe zatrzymania w Ostrowie

Ostrowscy policjanci zatrzymali osoby, które wbrew prawu posiadały środki odurzające. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyku. Wszystkim za popełnione przestępstwo grozi odpowiedzialność karna.

+

W ubiegły piątek ostrowscy kryminalni wspólnie z policjantami Wydziału Prewencji zatrzymali mężczyznę, u którego w miejscu zamieszkania ujawniono narkotyki. 32-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał w mieszkaniu foliowy worek z zielonym suszem. Policjanci zabezpieczyli podejrzaną substancję, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podczas badania tester wskazał, że zielony susz to marihuana, której łącznie zabezpieczono 57 gramów. 32-latek usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania znacznej ilości narkotyków.

W poniedziałek policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli osobowa hondę. W trakcie podejmowanych czynności ujawniono, że kierujący ma przy sobie woreczek z zielonym suszem, który po badaniu zidentyfikowano, jako marihuanę. 21-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

Wczoraj policjanci Wydziału Prewencji podczas interwencji podejmowanej na terenie stacji benzynowej wobec grupy mężczyzn ujawniono przy jednym z nich zielony susz, który również został zidentyfikowany przez policyjny tester, jako marihuana. 21-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków.

Wszyscy zatrzymani będą musieli odpowiedzieć za popełnione przestępstwo. Przypominamy, że posiadanie jakiejkolwiek ilości narkotyków jest zabronione

CZYTAJ  Zostań ławnikiem sądowym

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aaa
5 lat temu

Dostaną zawiasy i to wszystko

1
0
Napisz co o tym sądziszx