Fakty TVN o aferze wokół konkursu Miss

Udostępnij
Tweet

Telewizja TVN wzięła na tapetę aferę, która wybuchła przed kilkoma dniami. Przypomnijmy, że zwyciężczyni konkursu Miss Polski Wielkopolski 2014, Maja Nizio, opublikowała na Facebooku zarzuty pod adresem organizatora regionalnego konkursu oraz głównego sponsora. Chodziło o niedostarczenie nagrody głównej – zagranicznej wycieczki – oraz zrobienie warunku, że wycieczka się odbędzie jeżeli Miss będzie spać w jednym pokoju z głównym sponsorem.

+

Organizator zarzucił Mai Nizio, że ta szantażowała go. Maja Nizio w rozmowie z ostrow24.tv stwierdziła, że na dzień dzisiejszy oczekuje jedynie przeprosin, a nie żadnych pieniędzy. Zapowiedziała pozwanie Grzegorza O., organizatora konkursu Miss Polski Wielkopolski 2014/2015.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dodododo
9 lat temu

Masz rację ostrowianin -jabłko od jabłoni daleko nie pada. Znam rodziny gdzie dziewczyny tak samo zachowują się jak matki i jeszcze się z tym po internecie wychwalają jakie są piekne.

Ostrowianin
9 lat temu

cuk masz rację – jabłko od jabłoni daleko nie spada- teraz gaciami trzęsie cała rodzinka

ostrowianin
9 lat temu

`ostrowski i baszak hehe wydaje im sie ze niewiadomo kim sa a prawda jest taka ze to zwykle 00000 ! zero !
a ten pseudo gwiazda kto to wogole jest ? kapela z nad baryczy jest bardziej popularna ! moze ich wezniecie za sponsorów za rok ? Gratulacje cale ostrow 80% pozerow !

ania
9 lat temu

Praca czy kariera za seks to nie tylko domena tej branży. Też swojego czasu straciłam pracę, bo nie przespałam się z kolegą pracodawcy, a to właśnie ten kolega mnie do pracy rekomendował. Niestety, nie udało mi się zebrać żadnych dowodów, bo ów kolega był na tyle sprytny, że unikał składania oferty wprost. Posługiwał się raczej sygnałami niewerbalnymi i dwuznacznymi sugestiami, a ja miałam się domyślić. Kolega na co dzień udaje wzorowego męża i ojca i wrzuca na portal społecznosciowy fotki z żoną i dziećmi. Dobrze że dziewczyna odważyła się to ujawnić. Z takim gnojstwem i ku*estwem trzeba walczyć!

33
0
Napisz co o tym sądziszx