Wejdź do świata lalek

Udostępnij
Tweet

Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza zarówno dzieci jak i dorosłych na otwarcie wyjątkowej wystawy lalek z kolekcji pani Anny Ziembińskiej. W skład kolekcji wchodzą zarówno lalki historyczne (najstarsze z 1860 roku – woskowe), z drewna, trocin, celuloidu, jak i te współczesne – Barbie oraz kolekcjonerskie porcelanowe.

+

Dzięki tej ekspozycji z powodzeniem prześledzić można jak zmieniały się mody i materiały z których wykonywano te jedne z najstarszych zabawek oraz odkryć egzotykę lalek z różnych stron świata.

Otwarcie wystawy w środę – 11.03.2015 o godz. 18.00

Wystawa : Świat lalek czynna w Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego od 14.03.2015 do 13 .04.2015 w godz. 8 – 15.30 w dzień powszedni , w czwartki do 17.30 , w soboty i niedziele od 10 – 14.30.  Bilety wstępu 2 zł ulgowy , 4 normalny . W trakcie zwiedzania grupowego możliwość przeprowadzenia warsztatów cena – 4 zł od osoby.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka
9 lat temu

Byłam z dziećmi w Ostrzeszowie na tej wystawie. Polecam.

Mimi
9 lat temu

Ooo! super wystawa!

Dorosłe dziecię
9 lat temu

A ja głupi myślałem, że po święcie Żołnierzy Wyklętych w muzeum będzie coś na ten temat, a tu lalki.

Finansowo niezależny
odpowiada  Dorosłe dziecię
9 lat temu

Dyrektor ostrowskiego muzeum przy składzie rady miasta i przy obecnym prezydencie nie odważy się robić cokolwiek co przybliżyłoby ostrowianom wiedzę na temat Żołnierzy Wyklętych. Do tego trzeba mieć odwagę, charakter i nie bać się o własny i żony stołek.

4
0
Napisz co o tym sądziszx