OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

TVN przeprowadzał piekielną rewolucję w hotelu

[title_center title=’TYLKO U NAS’]

Przez ostatnie 5 dni ekipa z TVN-u przeprowadzała rewolucję w hotelu Granada w Ostrowie Wlkp. Zlokalizowany przy głównej trasie obiekt posiada trzy gwiazdki. Do tej pory niczym szczególnym raczej się nie wyróżniał. Właściciele obiektu poprosili o pomoc Małgorzatę Rozenek, która przyjechała do naszego miasta i przeprowadziła jego metamorfozę.

+

“Piekielny hotel” – pod taką nazwą będą emitowane programy w telewizji TVN. Emisję pierwszych odcinków zaplanowano już na marzec br. Pierwszy odcinek już 1 marca o godzinie 18:00.
Program poprowadzi Małgorzata Rozenek, aktualnie narzeczona Radosława Majdana. Jak mówiła prowadząca program w Dzień Dobry TVN: “Wybieramy się do hoteli prowadzonych głównie przez rodziny, przez ludzi którzy wymyślili sobie, że to jest świetny pomysł na biznes i na życie. Bardzo często się rozczarowali. Kiedy marzenia zderzają się z rzeczywistością, okazuje się, że tych klientów nie ma, że te pieniądze nie płyną tak szeroko jak płynąć powinny, wtedy jest powód, żeby zadzwonić po mnie.”

Nie sposób nie znaleźć porównania do programu “Kuchenne rewolucje” prowadzonego przez Magdalenę Gessler, która przychodząc do restauracji robi raban, a następnie porządek.
Jak zapewniała w wywiadzie Małgorzata Rozenek, sama stara się odpowiadać za wystrój wnętrz, gdyż w tym czuje się najlepiej. Receptą na sukces hotelowej rewolucji jest spojrzenie na problemy z zewnątrz, ponieważ właściciele będąc “w środku”, nie potrafią zauważyć przyczyn niepowodzenia.

Ekipa TVN-u przebywała w naszym mieście od piątku. Pierwsi pracownicy przyjechali już w czwartek wieczorem. Finałowa kolacja odbyła się we wtorkowe popołudnie. To właśnie wtedy właściciele obiektu oraz ich znajomi podsumowywali metamorfozę. To co najciekawsze, koszt rewolucji w całości pokrywa stacja telewizyjna.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek znana jest z prowadzenia programów “Perfekcyjna Pani domu” oraz “Bitwa o dom”. Gwiazda nocowała w hotelu Villa Royal. Do dyspozycji miała dwupokojowy apartament na drugim piętrze.

Wracając do hotelu Granada. Właścicielami obiektu jest barwne małżeństwo. Agata i Andrzej Dąbrowscy intensywnie podróżują po świecie. Mają dwóch wspaniałych synów. Jeden jest piłkarzem, drugi studiuje w Poznaniu. Osobowości właścicieli hotelu zapewnią widzom ciekawe widowisko.

Stary wizerunek Hotelu Granada na podstawie zdjęć z oficjalnej strony internetowej. Nowy poznamy prawdopodobnie już w trzecim odcinku TVN-owskiej produkcji.

[infobox type=’warning’ title=’Na wniosek zainteresowanych, komentarze mogące naruszać ich dobra osobiste zostały usunięte.’]Prosimy o przemyślane komentowanie.[/infobox]

61 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
roman
5 lat temu

Prawda, to dopiero wydarzenie w aglomeracji kalisko ostrowskiej !!!!!
Połączenie autobusowe ze stolicą przy tym wysiada. ! ha, ha !

Dana
odpowiada  wojtek
5 lat temu

Panie Wojtku, właściciele sami płacą za przemiany w hotelu

ewa
5 lat temu

ten hotel nadaje sie najwyzej na kolonie dla dzieci albo wycieczki szkolne z niskim budzetem.

ggaga
5 lat temu

ta zonka dopiero zaspiewa, jak ją małzonek rzuci. Paskudny charakter ma ta Barbi.

gość
5 lat temu

pani wlaścicielka powinna w lustro zainwestować najpierw…wygldąda jak stara…nie powiem kto

reżyserka
5 lat temu

Cała ekipa łącznie z Pania Rozenek spała w Hotelu Villa Royal a nie tak jak pokazuja ze w Granadzie!!!

ania
5 lat temu

właścicielka zepsuta do szpiku kości . wybierajcie do programu ludzi którym zależy na hotelu

żenada
5 lat temu

Dlaczego moi sąsiedzi z Ostrowa nocują w hotelu w Ostrowie? i do tego bracia….
To jest farsa, nawet nie mieli gości spoza Ostrowa, musieli opłacić “klientów” z miasta

iga
5 lat temu

Ostrowianin-29 marca 2015r o godz 18:00 w tvn.

Ostrowianin
5 lat temu

Wiadomo kiedy będzie w TVN pokazany Ostrow w programie Piekielny Hotel ??

61
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x