Wygraj półkolonie na sportowo

Wakacje tuż tuż. Wspólnie z MartaFit .pl zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą pobyty na półkoloniach na sportowo. Pobyty skierowane są dla dzieci w wieku w wieku od 5 do 16 lat.

Półkolonie na sportowo to innowacyjne autorskie programy dla dzieci prosto z USA. Dzięki wykwalifikowanej i specjalnie przeszkolonej kadrze nauczycieli i trenerów AWF półkolonie na sportowe są najlepsze w regionie.

Lato-2014-Ostrow (1)

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest pobyt na turnusie „Półkolonie na sportowo” z Martafit.pl w Ostrowie w dowolnie wybranym terminie podczas wakacji 2014 r. By wziąć udział w konkursie należy mieć konto w serwisie Facebook.com – następnie polubić Fan Page – https://www.facebook.com/portalmartafit?fref=ts – a następnie czekać do niedzieli 1 czerwca 2014 r. do godziny 20:00 kiedy pojawi się proste pytanie konkursowe. Dwie osoby, które najszybciej udzielą odpowiedzi, otrzymają pojedynczy voucher dla swoich dzieci lub kogoś z rodziny.
Lato-2014-Kolonie-w-siodle-02

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mąka wysypała się z ciężarówki. W aucie było 5-letnie dziecko
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rodzic
4 lat temu

Ostrzegam przed tymi pseudo sportowymi półkoloniamii- dziecko wracało do domu smutne ze łzami w oczach, pieniądze wyrzucone w błoto- dzieci się nudziły, nie wychodziły na dwór mimo dobrej pogody, samoobroną nazwano pogadankę, nauka pływania- dzieci miały się same bawić tylko nie odchodzić daleko, parku linowego nie było bo padało, gry i zabawy integracyjne -rzucenie piłek i hula hop- bawcie się same, na rowerach i rolkach miały jeździć w pomieszczeniu!! nikomu nie polecam!!! Strata czasu i pieniędzy, opiekunki leniwe, zero spacerów nawet na plac zabaw…tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1
0
Napisz co o tym sądziszx