Miłośnik gier z narkotykami

Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali sprawcę kradzieży płyt dvd z grami komputerowymi. Mężczyzna został ujęty wcześniej przez ochronę sklepu. Oprócz kradzionych gier, złodziej posiadał także narkotyki.

+

Złodziej wpadł w minioną sobotę w jednym z ostrowskich marketów. Najprawdopodobniej zgubiło go zamiłowanie do gier komputerowych. Mężczyzna ze sklepowej półki skradł kilka płyt dvd z grami, które schował do pudełka po butach. Nie zdołał jednak opuścić sklepu, gdyż wypatrzony został przez pracowników ochrony.

Na miejsce wezwano policyjny patrol. Funkcjonariusze ustalili, że wartość skradzionych gier wynosi ponad 600 złotych. To jednak nie koniec kłopotów 37-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego. Policjanci znaleźli przy nim zakazane środki narkotyczne. Mężczyzna posiadał prawie 5 gram amfetaminy.

37-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut kradzieży i posiadania narkotyków. Za te przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna Genc
9 lat temu

Ależ tez sukces kryminalny. Wystarczy, żeby policjanci w godzinach wieczornych przejechali się w okolice ZUS-u i przyległego parku. Codziennie tam gówniarzeria handluje. A dyskretni są tacy, że tylko transparentu brakuje.

1
0
Napisz co o tym sądziszx