Będzie rafa koralowa na basenie

Udostępnij
Tweet

Jeśli marzysz, by zanurkować między rybkami na morskiej rafie… to musisz być z nami w niedzielę, 4 września! Nurkowaniem zakończy się ostrowskie lato na Olimpijskiej.

Koralowce, rybki i inne morskie stworzenia wypełnią basen na Olimpijskiej, a Wy będziecie mieli okazję zanurkować między nimi! Takie niesamowite atrakcje już w najbliższą niedzielę, 4 września.

Spotkajmy się w niedzielę, 4 września, w godzinach od 12 do 18 na Basenie Miejskim OLIMPIJSKA przy ulicy Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Nurkowanie jest bezpłatne dla klientów Olimpijskiej.

– Chciałem, by odwiedzający Olimpijską zakosztowali czegoś nowego – stąd właśnie pomysł na organizację takiego wydarzenia. Nurkowanie to rewelacyjna forma rekreacji, która może spodobać się całym rodzinom. … a taka próba na basenie może zaszczepić w wielu z nich nową pasję! Zachęcam do tego, by spróbować! – podkreśla Maciej Siwek, ratownik WOPR Ostrów Wielkopolski.

By wziąć udział w nurkowaniu należy mieć ukończone 8 lat. Niepełnoletni uczestnicy nurkowania muszą pojawić się z opiekunem. Przed nurkowaniem każdy musi wypełnić formularz – w przypadku uczestników niepełnoletnich formularz wypełnia pełnoletni opiekun.

Jeśli planujesz przyjść w większym towarzystwie na RAFĘ i chcesz uniknąć kolejek – zarezerwuj miejsce. Rezerwacja godzinowa TYLKO dla grup 6-osobowych i większych: tel. 515 808 606.

Będą również konkursy i animacje, a także malowanie twarzy farbami wodoodpornymi.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Demolka na stadionie (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M43
1 rok temu

Jak ma być rafa koralowa, to może jeszcze dla urealnienia wpuścić rekiny, (np. Żarłacz Biały)? Ile byłoby więcej atrakcji? 🙂

***** ***
1 rok temu

bez dodatkowej wysokiej opłaty będą mega kolejki…

123
1 rok temu

Po co nam takie atrakcje, skoro funduje się nam możliwość popływania pontonem po ulicach miasta i to coraz częściej.

Tak
1 rok temu

Chyba sztuczne te ryby

4
0
Napisz co o tym sądziszx