Czołg i darmowa grochówka będą w Ostrowie

Poznaliśmy nowe szczegóły, a zwłaszcza atrakcje które przygotowano dla mieszkańców regionu z okazji pikniku promującego służbę wojskową.

Już od godziny 11 na ostrowskich Piaskach będzie uruchomiony specjalny plac zabaw z animatorami, zapewniony przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Podobny znajdował się w Raszkowie podczas wizyty premiera.

Wojsko przygotowuje poczęstunek grochówką. Powinna być gotowa o godzinie 13. Sprowadzony zostanie także czołg leopard z jednostki w Świętoszowie.

Około godziny 15 koncert zagra orkiestra reprezentacyjna Sił Powietrznych w Poznaniu. Wojskowi saperzy i przedstawiciele innych formacji przygotowują kolejne atrakcje.

To wszystko już w sobotę 21 maja.

https://www.ostrow24.tv/news/162629-bunkrow-nie-ma-ale-tez-jest-zaj-zdjecia.html

Więcej o imprezie pisaliśmy tutaj

„Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej” – zapowiedź pikniku

CZYTAJ  Wypasiony radiowóz trafił do Ostrowa

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Devil
6 miesięcy temu

To wszystko wina Tuska!!!!

rybitwa
6 miesięcy temu

no za darmochę na żarło trochę debili z powiatu i miasta zjedzie jak zawsze.

Ostrowianka
6 miesięcy temu

W mieście gdzie był pułk zmechanizowany a roz****olony jak wszystko w Polsce przez grupę antypolską PO 1990r a dzisiaj zwaną opozycją nic dziwnego jest widok żołnierzy jak i czołgu. Dla POkolenia widok na zywo jest tak porażający że swym debilnym móżdżkiem bredzą wypisując brednie aby tylko wyżyć sie na PiS , dzięki któremu nie ma wojny w Polsce . Ostrówek , mieścina gdzie kadra wojskowa , UB, SB i wszelkiej maści antyPiS mieszka i daje upust swej nienawiści .

borsuk
odpowiada  Ostrowianka
6 miesięcy temu

zbadaj sobie gościu łeb. chory jesteś .Takich wiejskich debili własnie potrzebuje polityka. Jednostki WP w Ostrowie Wlkp., i okolicy, likwidowała minister Suchocka – dzisiaj liże d/// jako ambasador w Watykanie / przepraszam za ew. błąd na dzisiaj //.
A Ta minister z jakiej frakcji była ? .

ret
6 miesięcy temu

Minister Rodziny Marlenka – zafundowała w matołom z ostrówka czołg. Ludzie z jej juz z starej d/// wali na PIS-wski Łeb. tego sie ludza nie pokazuje, dzieci,młodziez -ludzie to demoralizacja.
Broń,czołgi, granaty itp słuzy nie dla rodziny a zabijania. To ma byc na poligonie o idstraszac we. wrogów a nie wychowaywac

John
odpowiada  ret
6 miesięcy temu

Naucz się poprawnej pisowni matołku

ryb
odpowiada  John
6 miesięcy temu

matołku pisownia, temat, sens jest dobry a nie mając argumentów obrażasz siebie / matole/

jasiek
6 miesięcy temu

Szukać będą frajerów którzy będą za hajs PISuarom dupy bronić jak Ruski wjadą po Polin. Sami swoim postępowaniem do tego doprowadzili.

Ostrowianka
odpowiada  jasiek
6 miesięcy temu

Juz sie cieszysz na przyjście swoich onuc jako wierny pies POkoleniowy rodem z SB !

jasiek
odpowiada  Ostrowianka
6 miesięcy temu

Tak nawet mam Rosyjski paszport. A Wladimir P. to super gość bo w 24 h wyleczył świat z Kowida a nikt przez dwa lata tego nie potrafił osiągnąć.
Teraz dla takich jak ty będzie ospa od małpy – bo macie rozum małpi.

Karolka
odpowiada  Ostrowianka
6 miesięcy temu

Kobieto! Jaka ty jesteś pełna nienawiści, jad się z ciebie wylewa. Ależ ci zryli beret w tym TVP.

Bog
odpowiada  jasiek
6 miesięcy temu

Jasiek matka wie że ćpiesz….
To jest dobrowolne dzbanie pooO drugie jak będzie trzeba każdy co ma rodzinę będzie jej bronić nie tylko dupy pis-owca czy pO chciałbyś aby ruskie gwalcilyy ci baby i dzieci dzbanie

jasiek
odpowiada  Bog
6 miesięcy temu

Mam broni wystarczająco aby się przed wrogiem obronić, siebie i swoją rodzinę. Matka ćpie ze mną – mamy dobry towar. PIS i PO nie będę bronił czmychną do swoich bez napletka. Sprzedali nas dawno i mają nas za nic.

Ss
6 miesięcy temu

Czy Polacy też grochówkę dostaną

Ostrowiak
6 miesięcy temu

Zastanawiam się czemu ma służyć taki militarny piknik.? Jest tylko jedno sensowne wytłumaczenie. Szukają mięso armatnie wśród nieświadomej młodzieży. Zadać należy pytanie , ile kosztuje taki pseudo militarny pokaz za który to my płacimy. Benzynę, amunicję, uzbrojenie przestępcy rządowi na darmo wysyłają na Ukrainę. A my obywatele coraz biedniejemy. Ich miejsce jest w więzieniu.

...
6 miesięcy temu

Do pytek2. Uczony, chciałeś piknik w mieście to Masz. Możesz się nawet najeść za darmo. Przy okazji zobaczysz jak broń trzymać, to nie to samo co na komputerze. Przyda Ci się, ja Ci przyjdzie kraju bronić.

AdamTKMK
6 miesięcy temu

W czasach mojego dzieciństwa wciąż bawiliśmy się w wojnę a w TV przeważały filmy wojenne.Nie przeszkadzało to wtedy psychologom i dorosłym.Nie byliśmy tez przez to bardziej agresywni.Taki czołg byłby dla nas marzeniem bo królowali czterej pancerni i rudy.

Justyna
6 miesięcy temu

Wojna na Ukrainie , nie wiadomo czy jeszcze Putek nas nie zaatakuje i ja mam jeszcze w tych niepewnych czasach czołg oglądać? Maszynę do zabijania?! Brzydzi mnie to!!!

mama
odpowiada  Justyna
6 miesięcy temu

w pełni cię rozumiem i popieram .

Btre
odpowiada  Justyna
6 miesięcy temu

masz racje bo co tutaj ogladać – czołg do zabijania, niszczenia atrakcja dla kogo ? debili.
łdna Promocja Ministra Rodziny – Maląg.

John
odpowiada  Justyna
6 miesięcy temu

Ten jest do obrony bez niego ni uja ..

Last edited 6 miesięcy temu by John
26
0
Napisz co o tym sądziszx