OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Amfiteatr nie pękał w szwach

Na koncert do zmodernizowanego amfiteatru przybyła grupa około 60 osób. Inwestycja pochłonęła 1,6 mln zł i jak widać nie przyciąga tłumów. Co innego koncert na ostrowskim Rynku, gdzie chętnych posłuchania dobrej muzyki było dużo więcej, nawet pomimo nietrafionej strefy z krzesełkami. 

Park Miejski gościł Patryka Pietrzaka z zespołem, w którego składzie jest ostrowianin Szymon Szyszka. Zebrani wysłuchali solowego albumu artysty, promującego singiel „Maryś”.

– Muzyk porwał nas dziś wieczorem w niezwykle emocjonalną podróż i to razem z ostrowianinem na scenie – Szymonem Szyszką. Brawo! Cieszę się, że dobrze się bawiliście! Takie piątki, to ja rozumiem! – relacjonowała prezydent Beata Klimek.

Za tydzień wystąpi zespół Muchy.

POLECANE NEWSY
33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
młody
4 miesięcy temu

na widowni rodzina wyjca i kilku znajomkw

Bolek i Zocha z Zymbcowa
4 miesięcy temu

Zaprosić Glena Bentona z Deicide i będzie full🤪

grazyna
4 miesięcy temu

Ok, Redaktorze. Dziękujemy. Ale może tak na bieżąco informować? Nie każdy czytał, nie każdy wraca, nie każdy pamięta…

steve
4 miesięcy temu

po niemal roku bez koncertów coś sie ruszyło, a Wy marudzicie? Cieszmy się, że jest takie miejsce w Ostrowie a nie hejtujcie, że gwiazda nie ta! Pewnie siedzieliście w domach, bo tak teraz ludzie robią, tyłka nie chce sie ruszyć na świeże powietrze, o posłuchaniu muzyki na żywo już nie mówiąc. Nie każdy koncert przyciągnie tłumy, dla tłumów potzreba spełnić dwa warunki: 1 ZA DARMO i 2.Gwiazda powszechnie znana. Wtedy zlezą się Ci co o muzyce pojęcia nie mają, ale w telewizji mówili to trzeba iśc, sikacza się napić. Szanujcie mlodych artystów i dajcie im szansę, posłuchajcie. Amfiteatr piękna sprawa, brawo dla władz, że w tak fajny sposób odnowili miejsce, świat niech tylko wróci do normy, wiecej koncertów do wyboru zrobić a ludzie przyjdą. Obcowanie z kulturą, muzką trzeba promować.

zawsze spóźniony
4 miesięcy temu

a to zwracam honor, zginęło w czeluściach internetu

zawsze spóźniony
4 miesięcy temu

Dziękuje panu dziennikarzowi.Dobrze wiedzieć ze w ogóle był jakiś koncert. Dziękuję za informacje o koncercie że się odbył, można mnie już dopisać jako 61 widza

Ewa
4 miesięcy temu

Robił facet koncerty na Piaskach to prezesik miał lepszy pomysl na te namioty i stoją już 10 lat puste i straszą.

Tom
4 miesięcy temu

Inwestycja nie przyciąga tłumów… kolejna durna inwestycja w mieście jak tężnia w parku. Lepiej te pieniądze przeznaczyć tam gdzie ludzie są… na PIASKI!!! Czy tego nikt nie widzi? Pani prezydent chyba nie odwiedza piasków. Parking, ścieżka – tam jest masę rzeczy do zrobienia. Ludzie się cisną na chodniku a auta rozwalają na dziurawym parkingu.

seniortakaprawda
4 miesięcy temu

Kiedy do Ostrowa zawita Mieczysław Fogg. Z niecierpliwością oczekuję występu.

33
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x