Festyn w Antoninie – szereg atrakcji

Dziś w Antoninie odbędzie się charytatywna impreza w ramach której będą m. in. zbierane pieniądze na leczenie Marcela Komorowskiego, który urodził się bez ucha. Impreza rozpoczyna się o godz. 9, a zakończy się późno w nocy.

Od godzin porannych będzie prowadzona akcja poboru krwi, a także informacja dla dawców szpiku. Na miejscu będzie można przeprowadzić badania profilaktyczne. O godz. 10 odbędzie się ogólnopolskie spotkanie motocyklistów i Moto Mania. Już 2 godziny później wystąpią na scenie dzieciaki z piosenkami. Dalej będzie można potańczyć przy rytmach ZUMBY. Po tym będzie można rzucić kolorowym proszkiem w ramach festiwalu kolorów. Na scenie wystąpią m. in. Bartek Wrona czy Tacy nie inni.  Dla najmłodszych będą dmuchane zamki i zabawy z animatorami. Szczegóły na plakacie poniżej.

POLECANE NEWSY
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
al
6 miesięcy temu

FESTYN WSPANIAŁY tylko trochę mało wczasowiczów no i w tych puszkach to chyba nie wiele było, ale ja do każdej się dołożyłem za to mam wiele atrakcyjnych i pamiątkowych zdjęć szczególnie z (komandosami) WOT z Kalisza ale WIELKIE BRAWA dla WSZYSTKICH .

Gg
6 miesięcy temu

Ile jeszcze tych zbiórek

2
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x