Opel Meriva vs. Ford Mondeo

Udostępnij
Tweet

Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w rejonie skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej i ul. Jana Pawła II w Ostrzeszowie. Policjanci sprawcy zatrzymali uprawnienia do kierowania oraz skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie. Jednym z uczestników miał rejestrację POS.

+

Po godzinie 16:00 (29.08.2017r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło w Ostrzeszowie w rejonie skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej i ul. Jana Pawła II.

Policjanci na miejscu ustalili, że sprawcą zdarzenia był 30-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierujący samochodem marki opel meriva. Mężczyzna będąc w rejonie skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki ford mondeo, którym kierował 26-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Policjanci sprawcy kolizji zatrzymali uprawnienia do kierowania, ponadto w przedmiotowej sprawie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sadu Rejonowego w Ostrzeszowie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zrozpaczona
6 lat temu

Tyle tam wypadków – proponuję zrobić światła bo nie da się przejechać i jest niebezpiecznie.
Sygnalizacja świetlna będzie najlepszym rozwiązaniem.

xxxseba
6 lat temu

kierowca mondeo napewno zadowolony bo jest moze posiadaczem TDCI ktorego niie mozna sie pozbyc;p wiem z zycia

2
0
Napisz co o tym sądziszx