Zatrzymani za włamanie do domu

Odolanowscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z kradzieżą z włamaniem i paserstwem. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Zatrzymanym grozi kara 10 i 5 lat pozbawienia wolności.

+

W połowie sierpnia odolanowscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego. Z mieszkania skradziono laptopa. Pokrzywdzony wycenił straty na kwotę 1700 złotych.

Z zebranych przez policjantów informacji wynikało, że w sprawę kradzieży z włamaniem może być zamieszanych dwóch mężczyzn. Przypuszczenia mundurowych okazały się słuszne. Już kilka godzin po złożeniu zawiadomienia, policjanci zatrzymali pierwszego z podejrzanych w tej sprawie. Mężczyzna przyznał się, że włamał się do mieszkania i skradł laptopa.

Funkcjonariusze szybko dotarli do kolejnego mężczyzny, który był w posiadaniu skradzionego mienia. Policjanci ustalili, że skradziony laptop został sprzedany na terenie województwa dolnośląskiego. Mundurowi w wyniku dalszej pracy odzyskali mienie.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 20-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, natomiast 35-latkowi, który pomógł sprzedać laptopa, zarzut paserstwa. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pieniądze były zakopane w lesie
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx