Samochód jako nagroda i Shazza na festynie parafialnym

Był koncert Shazzy – królowej disco-polo w latach `90, a także loteria z nagrodą główną – samochodem osobowym. Takie główne atrakcje przygotowano dla wiernych z Parafii Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach w ramach II już Festynu Parafialnego.

+

W loterii, w której udział kosztował 20 zł w formie cegiełki na rzecz kościoła, można było wygrać sprzęt AGD, RTV, rower, skuter czy przede wszystkim używany samochód używany. Wszystkie nagrody ufundowali parafianie. Zdaniem proboszcza Zbigniewa Króczyńskiego, festyn pokazuje, że można coś zorganizować, zintegrować ludzi, jednocześnie dobrze się bawiąc. Szansa na wygraną była duża. Nagród było kilkadziesiąt, a kuponów sprzedano kilkaset.

Tego typu zabawa ma być możliwością zbliżenia do siebie parafian. Ksiądz zauważa, że Ci przychodzą całymi rodzinami. Z zysków udaje się remontować kościół.

Samochód wygrała Ewa Galewska z Nowych Skalmierzyc.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje młoda kobieta. Wypadek z udziałem BMW (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ramzes smażony
6 lat temu
Wklejacz
6 lat temu

Póki co takie katolickie imprezy mogą się odbywać, bo w razie czego może być inaczej. https://www.youtube.com/watch?v=4ZB-YdwaByM

!!!
odpowiada  Wklejacz
6 lat temu

Masz prezent za wklejanie…
https://www.youtube.com/watch?v=ijiWcGzIThQ

Wklejacz
odpowiada  !!!
6 lat temu

W kabarecie dla prymitywów nie ma nic śmieszniejszego jak chłop przebrany za babę i przekleństwa w jego ustach. Ubaw po pachy, dobra zabawa gwarantowana. Dla mnie, to rozrywka dla bezrozumnego motłochu spod znaku PO, Nowoczesnej, KOD-u i im podobnych.

Adi
odpowiada  Wklejacz
6 lat temu

Przyszedłeś na koncert buraku PiS -aku czy na wybory!!!

Wklejacz
odpowiada  Adi
6 lat temu

Doprecyzuj buraku. Jaki koncert? No by chyba występ refrenistki disco polo Shazzy pod określenie koncert się nie kwalifikuje i jakie wybory bo nic mi o takich nie wiadomo, no chyba, że jakieś wybory miss gminy Skalmierzyce czy coś podobnego?

Geograf
6 lat temu

Jak to dobrze, że są organizowane takie festyny. Gorzej mają Węgry które sąsiadują z Syrią. https://www.youtube.com/watch?v=hL3uvhOX6og

!!!
odpowiada  Geograf
6 lat temu

Wolałbym by się odbywały w SAN ESCOBAR
https://www.youtube.com/watch?v=N-Nj5Cy6rTY

Dawid
6 lat temu

Samochód zafundowlai sponsorzy i nagrody również super impreza i inicjatywa w zeszłym roku zpieniędzy z festynu ksiądz wymienił dach na kościele filialnym teraz z tego festynu pieniądze będą przeznaczone na rozpoczętą moderinizacje kościoła czyli odmalowanie i odnowienie elewacji ponadto kościół przy ul. Kaliskiej zysskał nowe oświetlenie od zewnątrza a także został uporządkowany teren wokół kościoła ksiądz super to wymyślił bo z festynu i zaropionych pieniędzy remontuje kościoły i troszczy się o potrzeby parafii .

Nnn
6 lat temu

Samochód osobiście sprowadzal ksiadz?? Podobno handel autami nieźle mu idzie 😉 .

marian
odpowiada  Nnn
6 lat temu

Rydzyk też od sprowadzania samochodów zaczynał i jak się dorobił

Parafianin
odpowiada  Nnn
6 lat temu

Potwierdzam… „PANIE JEŻDŻONY TYLKO W NIEDZIELE DO KOŚCIOŁA” nabiera nowego znaczenia.

12
0
Napisz co o tym sądziszx