Po uderzeniu autem w drzewo zginął 56-latek

Do wypadku drogowego doszło w Siekierzynie w gminie Grabów nad Prosną. Kierujący fordem focus nagle zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyznę w ciężkim stanie przewieziono do Szpitala w Kaliszu. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego.

+

Po godzinie 2:30 (18.06.2017 r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 450  w miejscowości Siekierzyn.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 56-letni mężczyzna (mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną), kierując samochodem osobowym marki ford focus nagle zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem doznał poważnych obrażeń ciała i niezwłocznie przewieziono go do Szpitala w Kaliszu. W Szpitalu pobrano od niego krew do badania.

W sprawie wypadku policjanci prowadzą dalsze czynności służbowe.

W dniu 19.06.2017 r. po godzinie 8:30, dyżurny Policji otrzymał informację, że 56-letni mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń ciała zmarł w Szpitalu w Kaliszu.

CZYTAJ  Wyłączą ciepłą wodę na tych ulicach

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkanka
5 lat temu

To nie jest Siekierzyn . Tylko Kuźnica Bobrowska tzw. Marczykowskie.

gmina grabów- sieroszewice
5 lat temu

witam – a tak na marginesie odnosnie drzew . ostatnio jechalam autem na trasie ostrów – sieroszewice Centrum Grabowa .
m. seroszewice nastepnie rejon Masanowa to w zakresie bezpieczentwa w tym pasie ruchu drogowego to wójt Gminy Sieroszewice dawno zaspał – Pan – kompetentni pracownicy gminy , policjanci , codziennie jada na tym odcinku i ….. własnie stare drzewa w 50 % uschnięte, konary suche bezposrednio nad ulicą , nawierzchnia drogi katastrofa. Wystarczy lekki wiatr i te drzewa pozabijaja ludzi . Wójcie – Burmistrz z Sieroszewic, Grabowa, czas ruszyc spasione, zastane dupska i wyslac tam ludzi na lustracje a robota sam sie znajdzie . Co czekacie na obiecanki wyborcze ? do wyborów jeszcze czas a szkoda ludzi . Do roboty nieroby .

lech
5 lat temu

mam obawy że ta biała paskuda z kosą uparła się „na stopa” w okolicy.

Po uszkodzeniach samochodu przypuszczam że prędkość do umiarkowanych nie należała.
RiP

3
0
Napisz co o tym sądziszx