Mieszkali ze zwłokami

Udostępnij
Tweet

Strasznego odkrycia dokonali pracownicy remontujący jeden z bloków z tzw. dużej płyty w Kaliszu. W przestrzeni międzystropowej znaleziono zmumifikowane ciało NN mężczyzny z tatuażem na ręce. Do odkrycia doszło w bloku przy ul. Serbinowskiej w Kaliszu. Ujawnili je pracownicy firmy ocieplającej budynek. – informuje Kalisz24 INFO.

+
Zwłoki mężczyzny znajdowały się w wąskiej, ok 50- cio centymetrowej przestrzeni między stropem a dachem. Makabrycznego odkrycia dokonali w sobotę, 17 czerwca ok. godziny 11.30 młodzi pracownicy firmy ociepleniowej, którzy szykowali przestrzeń do wtłaczania ocieplenia. Jak dowiedział się portal Kalisz24 INFO – bardzo prawdopodobne, że mężczyzna był bezdomny, wokół jego ciała, które znajdowało się ok. 9 metrów od wejścia w przestrzeń międzystropową zalegało pełno ubrań, a on sam osłonięty był jakimś workiem – mówią pracownicy.

Na miejsce natychmiast skierowano patrole policji, straż pożarną oraz prokuraturę. Sami mieszkańcy są zaskoczeni i przerażeni faktem, że tuż nad ich głowami od dłuższego czasu znajdowały się zmumifikowane ciało.

Na chwilę obecną nie wiadomo od jak dawna ciało znajdowało się w budynku. Decyzją prokuratora zmumifikowane ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Motocyklista wjechał w osobówkę
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
karol3414
7 lat temu

Strasznie niebezpieczne te zwłoki, że musieli skierować patrole policji. Nie wystarczył jeden patrol? Może się wyrywał? Dobrze, że antyterrorystów nie wezwali.

Bażant
odpowiada  karol3414
7 lat temu

Nie wyrywał się, ale z tego co słyszałem na targu, to rzucał tzw. groźby karalne. W ręce miał butelkę z benzyną, stąd też taka obstawa i straż pożarna. Różnie mogło być.

karol3414
odpowiada  Bażant
7 lat temu

Dobrze, że nie miał pasa Shahida 😉

Monti
7 lat temu

Ja słyszałam, że pracownicy podczas stawianie budynku umieszczali jajka w ścianie lub butelki z siuskami, kiedy szef zalegal z wypłatą… A może Ci pracownicy poszli na całość i zamurowali… Szefa??

PS
7 lat temu

A może to po prostu pracownik,który „pracował”za komuny przy budowie bloków z wielkiej płyty?I po prostu przespał koniec zmiany?

Tracz
7 lat temu

Narazil sie Kaliskiej mafi…znalezli na niego sposob…betonowe buciki i plusk to stara epoka…

Antonio
7 lat temu

Komisje!!!!!!

karol
7 lat temu

Tylko w cebularni

mateusz koniuszko
7 lat temu

Takie rzeczy to tylko w pisowskim kraju

9
0
Napisz co o tym sądziszx