Raszkowianie powitali lato

Występy zespołu Łzy, Rafała Brzozowskiego i Bartasa Szymoniaka były głównymi atrakcjami Powitania lata w Raszkowie. Choć tego dnia pogoda była daleka od letniej, mieszkańcy Raszkowa i okolic przybyli pod scenę by dobrze się pobawić.
+
Ze względu na brak odpowiedniej pogody zrezygnowano z trampolin czy dmuchanych zamków. Dla najmłodszych zostały jedynie takie „atrakcje” jak cukrowa wata.
CZYTAJ  50-latek wpadł z wieloma dopalaczami

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do sprawiedliwego
5 lat temu

Jeśli masz wiedzę o nieprawidłowościach to zgłoś do prokuratury, to twój obowiązek. Pomówienia są karalne, o czym się Sprawiedliwy wkrótce przekona.

Ostrowiakinfo
5 lat temu

Proponuje aby na ostrowtv zrobić jakąś rubrykę w.której będą informacje między innymi o takich imprezach zanim się odbędą a nie zawsze.piszecie jak.juz się wszystko odbędzie. Np informacje jakie wydarzenia i imprezy odbędą się w najbliższym tygodniu i gdzie

SPRAWIEDLIWY
5 lat temu

Strasznie dziwne ,że od kilu lat ciągle ta sama firma robi tą imprezę jak również dożynki gminne . Przetarg jest nie oficjalny tylko pod stołem smarowany Panie Burmistrzu . Pozdrowienia dla cateringu z Gorzyc . Ale myślę ,że w końcu się ktoś tym zainteresuje jak również tym ,że ta sama firma prowadzi punkt stały na zalewie w Raszkowie. DZIWNE TO WSZYTKO PANIE BURMISTRZU MAM NADZIEJE ŻE, W KOŃCU TYM WAŁEM SIĘ KTOŚ ZAINTERESUJE !!!!!!!!!!!!!!!

Kasia
5 lat temu

bogata gmina ? – 3 artystów tyle kasy no no.

black
5 lat temu

szkoda ,ze nie wiedziałem o tej imprezie ,gwiazdy fajne chetnie bym zobaczył na żywo

Tracz
5 lat temu

A ja gratuluje mieszkanca Raszkowa burmistrza… oby znow kandydowal…w przeciwnym razie do koryta przyczlapia swinie i znow bedzie trza glosowac na mniejsze zlo…

Kolaborant
5 lat temu

To się burmistrz pochodzący z PiS, przyjaciel PO POpisał.

gorzyce
odpowiada  Kolaborant
5 lat temu

a św. roki z poprzedniej epoki tez balował?
zwykły kameleon.

rumek
odpowiada  gorzyce
5 lat temu

pisz wymaluj usrajski z UD, UW kolaborowanie i PłO i znowu kolaborowanie aby lizac koryto .

9
0
Napisz co o tym sądziszx