Zbiórka krwi – policjanci w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Udostępnij
Tweet

Ostrowska policja organizuje zbiórkę krwi pod hasłem „SpoKREWnieni służbą”. Patronat nad tą ogólnopolską akcją objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Akcja odbędzie się w ostrowskiej komendzie 23 marca 2017r. w godzinach od 8:00 do 12:00.

+

Akcja związana jest z dniem 1 marca, w którym obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Święto to zostało ustanowione na cześć żołnierzy zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie Niepodległości Polski. Poprzez oddanie krwi wszystkim potrzebującym (chorym oraz ofiarom wypadków) oddajemy hołd Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Do udziału w akcji zapraszamy nie tylko funkcjonariuszy i pracowników Policji oraz członków ich rodzin, ale także wszystkie osoby, które chcą wspomóc ten szczytny cel.

W przyszły czwartek, 23 marca w budynku ostrowskiej komendy będzie można oddać krew. Co bardzo cieszy, do akcji oddania krwi już włączyły się klasy mundurowe z powiatu ostrowskiego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marek Kotarski
7 lat temu

Władza wrzuca wszystkich do jednego worka, a Wy do swojego innego. Byli bandyci i byli bohaterowie…nie dajcie się zbałamucić!!!

suzuki
7 lat temu

Był taki dowódca o pseudonimie Bury ,który w czasie wojny był dobrym żołnierzem, ale będąc wyklętym już nie koniecznie był dobry, posądzany o masowe mordy, został skazany na karę śmierci, winę za ludobójstwo próbował zwalić na jednego ze swoich podkomendnych, również wskazał miejsce kryjówki swojego zastępcy, na pewno podczas przesłuchań był poddawany torturom, w latach 90-tych został zrehabilitowany ,pośmiertnie zdjęto z niego karę śmierci a jego rodzina otrzymała duże zadość uczynienie finansowe w odróżnieniu od jego ofiar .

wfm
odpowiada  suzuki
7 lat temu

Romuald Rajs „Bury” zwyrodniałe bydle o morderczych instynktach zwyrodnialca ! A rodzinka za rehabilitację ? tego bandziora zgarnęła 180 tysięcy nie wiadomo za co.Czy ta kwota była liczona od ilości zamordowanych kobiet i dzieci przez tego zwyrodnialca czy może przelicznik był inny? Teraz tego bydlaka nazywa się ” żołnierzem wyklętym ” !!! A TO JEST TYLKO PRZEKLĘTY ZWYRODNIALEC DLA KTÓREGO ROZSTRZELANIE BYŁO WYJĄTKOWO ŁAGODNĄ KARĄ !!!

czytelnik
7 lat temu

Akcję zbierania krwi jak najbardziej popieram i wezmę w niej udział, bo to szczytny cel i coś takiego powinno być organizowane częściej. Ale z tym patronatem Żołnierzy Wyklętych to chyba przegięcie.Ten kto to wymyślił to pewnie sądził ,ze jak się z baranem zamieni na łby to będzie mądrzejszy.

gustaw
odpowiada  czytelnik
7 lat temu

Żeby było ciekawiej, przy ogłaszaniu tej inicjatywy, nikt w komendzie się nie zająknął o tzw. żołnierzach wyklętych … Może dlatego, że kadrowiec jest czcicielem PIS-u i wyznawcą Antka M. i Misia-Ptysia od Misiewiczów? … TAK dla krwi … NIE dla zbrodniarzy wojennych!

Frecfy
odpowiada  gustaw
7 lat temu

nikt sie nie zajaknal bo wszyscy sie boja pana a wazelinki liza i klaszcza

Frecfy
7 lat temu

jaki pan taka akcja

Aga
7 lat temu

Nie dość, że państwo wyznaniowe, to jeszcze gloryfikujące bandytów – hańba!!!

ANDY
7 lat temu

Jaki rzad, takie świętowanie. Czczenie bandziorów i zwyrodnialców przez pisowszczyków jest tak obrzydliwe jak oblicza ich czcicieli.

PODLASIE
7 lat temu

Ta akcja powinna mieć hasło:
„187 świeczek na 1 marca”. Tyle dzieci zamordowali „wyklęci”.

vic
7 lat temu

Ciekawe połączenie: Policji i bandyci zwani „żołnierzami”. Nie dla promocji sodomii!!!!

obserwator1
7 lat temu

Ja o wyklętych się naczytałem i poznałem ich prawdziwe oblicze. Nikt w czasie wojny i po niej nie był kryształowy ale ci to się dali we znaki. Oni chcieli państwa szlachty, wójta i plebana sprzed 1939r.

wot
odpowiada  obserwator1
7 lat temu

No , ale cóż , widocznie rasa Panów tak już ma.Wprawdzie jeszcze nie mordują ale w przeszłości też rasa panów chciała zawładnąć światem a skończyło się Norymbergą.

Mateusz Bronka Koniuszko
7 lat temu

żołnierze wyklęci mordercy przeklęci, mordercy kobiet i dzieci. PI(s) czyli państwo islamskie może sie wiele nauczyć od tych zbrodniarzy

Tadziu
odpowiada  Mateusz Bronka Koniuszko
7 lat temu

Debil

JA
odpowiada  Mateusz Bronka Koniuszko
7 lat temu

Swoje państwo islamskie to byś miał jakby poprzednia władza sprowadziła do Polski nielegalnych imigrantów …
To by dopiero się działo w naszym kraju.

Mateusz Bronka Koniuszko
odpowiada  JA
7 lat temu

Ta, jasne. Bo 1000 imigrantow by cos zmienilo.polaczki sami sa imigrantami w Niemczech, USA, Angli i gorzejsie zachowuja. polaczki niestety u kogos widza drzazge a u siebie belki niewidza

JA
odpowiada  Mateusz Bronka Koniuszko
7 lat temu

Nie mam pojęcia skąd wziąłeś taką liczbę, ale nieoficjalnie oczywiście mowa była o przyjęciu nieograniczonej liczby … a to już robi różnicę. Nawet 1000 osób w krótkim czasie rozrasta się do dużej liczby.
Owszem Polacy mieszkają w wielu krajach za granicą, ale pamiętaj, że w większości pracują na swoje utrzymanie, a nie siedzą NA ZASIŁKU !!!
I podstawowa rzecz Polacy NIE PRZEPROWADZAJĄ ZAMACHÓW TERRORYSTYCZNYCH i NIE ZABIJAJĄ W IMIĘ CHOREGO FANATYZMU RELIGIJNEGO …
Także, zanim coś napiszesz i obrazisz Polaków to się zastanów 1000 razy.

slayer!
odpowiada  JA
7 lat temu

Widać polaczku że nigdy nie byłeś za granicą, więc sie nie wypowiadaj. Gdy Anglik czy Niemiec mówią o złych imigrantach to nie mają na myśli Muzułmanów tylko właśnie polaczków.

Ale oczywiście nie można nic złego powiedzieć o polactwie, prawda boli. polaczki to święte krowy, wszyscy pracują uczciwie, polskie więzienia świecą pustkami, nie ma patologi w polskich rodzinach i na plebaniach nie dochodzi do gwałtów na nieletnich.

Może nie przeprowadzają zamachów ale robią burdy i to często gorsze (kibole, narodowcy, wyklęci). Tylko w polskich wiadomościach się o tym nie mówi. Jak polak coś zrobi to zaraz się to tuszuje (np pedofilia w polsce). A jak Muzułmanin na kogoś krzywo spojrzy, to robią zaraz z igły widły i wrzucają wszystkich do jednego worka.

Teraz wio do kościoła pseudopatriotą, dać na tace i krzyczeć: „kochaj bliźniego” a potem po kościele „precz z uchodźcami”

slayer!
odpowiada  JA
7 lat temu

p.s.

„NIE ZABIJAJĄ W IMIĘ CHOREGO FANATYZMU RELIGIJNEGO …”

oj znam tyle przypadków jak jakieś dresy polaczki kogoś pobiły bo „UBRANY NA CZARNO METAL SZATANISTA ATEISTA”. W średniowieczu też mordowali niewiernych. Poczytaj troche niewygodnej histori i nei rób z siebie już pośmiewiska

Komentujący
odpowiada  JA
7 lat temu

Jak jesteś taki multi kulti to przygarnij ich do siebie do domu, ciekawe jak szybko doznasz „ubogacenia” kulturowego o ile przeżyjesz …
Po za tym pogadaj sobie z normalnymi Niemcami o tym co myślą o tzw. imigrantach. Na zachodzie panuje chora poprawność polityczna i nie można o nich mówić źle … taka prawda, ale widać Ciebie to bardzo boli bo nieudolnie próbujesz zagiąć rzeczywistość.
Dalej miłuj bliźniego, zobaczymy jak długo wytrzymasz haha
Nie zapomnij przygarnąć ich do siebie do domku.

menel
odpowiada  JA
7 lat temu

Ciekawe który islamista by pozostał w takim jak nasz kraju ? Traktował by pobyt jako zemstę Allacha i spieprzał stąd do Niemiec szanując naszą tradycyjną -narodową alkoholową kulturę.

43
0
Napisz co o tym sądziszx