Poważny wypadek z udziałem radiowozu

Udostępnij
Tweet

Przed północą z czwartku na piątek doszło do poważnego wypadku. Na skrzyżowaniu ulic Odolanowska – Długa zderzyły się dwa samochody osobowe. Jednego z policjantów musiano wycinać z wraku auta.

+

Nieoznakowany radiowóz – Opel – jechał ulicą Odolanowską od strony centrum miasta. Natomiast Toyota Avensis jechała ulicą Długą od strony Urzędu Skarbowego. To właśnie kierowca Toyoty wymusił pierwszeństwo i zderzył się z Oplem.

Obydwa samochody zostały mocno uszkodzone. Kierowca Toyoty leżał pod ogrodzeniem pobliskiego punktu sprzedaży ubezpieczeń, natomiast jeden z funkcjonariuszy był zakleszczony wewnątrz Opla.

Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego do jego wydobycia. I choć po udrożnieniu stał przez chwilę przy asekuracji ratowników, to jednak było widać, że jest w poważnym stanie.

Kierowca Toyoty mówił, że nie miał ważnych dokumentów od auta.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
On
7 lat temu

Co z tego kim jest wandzia, pisze bo sie nie boi, a prawda jest taka ze policjanci z ostrowa sie boja bo sa zastraszeni przez przelozonych, jebac karc nie wyruzniac,

kLK
7 lat temu

wandzia No powiedz co tam takiego się dzieje w tej komendzie?

Ankieter
odpowiada  kLK
7 lat temu

Nie „Wandzia” tylko TOMEK!!! Przecież co najmniej 5 komentarzy podpisanych imionami byłych pracowników KPP są od znanego i „lubianego” Pana Tomasza:D.

obserwator
7 lat temu

Poczytaj sobie Japan i zastanów się, skąd tyle nienawiści w tych komentarzach, jak się mówi czy pisze o tobie i twoich najbliższych. Zamiast ci współczuć, to wręcz opluwają ciebie i twoich bliskich. Poczytaj, zastanów się i zacznij myśleć, jak twój stosunek do podwładnych wpływa na ich frustracje, na ich zachowania, na ich komentarze. Pomyśl w końcu, że ludzi się tak nie traktuje, bo oni ci po stokroć odpłacą tym, na co sobie zapracowujesz. Skąd tyle hejt?. Myślę, że po mimo tej nienawiści współczują koledze bo to dobry chłopach ale przez ciebie będą was opluwać. Chcesz być tym „pierwszym”. ale tak na prawdę to nigdy nim nie będziesz, bo do tego trzeba klasy, szacunku i współczucia dla ludzi a ty możesz być tylko pierwszy we wsi ale nie w ostrowie. Ja osobiście bardzo ci współczuję i życzę zdrowia synowi.

Alain
7 lat temu

Jaki jest stan zdrowia poszkodowanych? Szybkiego powrotu do zdrowia

Robert
7 lat temu

współczucia dla poszkodowanych, kierowca toyoty bez ważnych dokumentów… to już szczyt głupoty… ale patrząc na uszkodzenia aut kierowca radiowozu mądrością też nie zabłysł… sprawcą wypadku kierowca z toyoty i za to odpowie ale biegły niech obliczy prędkość radiowozu i policjantowi mandat za przekroczenie prędkości… jeśli ponad 100km/h to zabrać uprawnienia na 3mies. w końcu prawo i przepisy wszystkich się tyczą…

Aneta
odpowiada  Robert
7 lat temu

O ile mi wiadomo dokumenty u kierowcy toyoty były w jak najlepszym porządku i komplecie.Nie wiem skąd taka informacja i na jakiej podstawie wydawca ja umieścił,wnioskuje,że wyssana z palca.

nocny piesek
7 lat temu

Wielu tutaj chorych,przemarznietych,pierdolniętych,zwykłych pospolitych głupków,całkowicie bez sumienia.Zrozumcie jedno.Był wypadek,są poważnie ranni,i obojętnie kogo to był syn zasługuje na pomoc i współczucie.Rodziny wypadkowiczów dosyć zdrowia juz straciły,a wy jak hieny doskakujecie do nieszczęśliwych.Jak was podobne nieszczęście spotka,to będziecie błagać pogotowie,straż i Policje o pomoc,a niejednokrotnie BOGA o miłosierdzie.Więc przemyślcie swoje głupkowate wpisy.

Robert
odpowiada  nocny piesek
7 lat temu

ja to wszystko rozumiem i mam nadzieję że wyjdą z tego i nie będą w przyszłości odczuwać skutków tego wypadku… ale patrząc na uszkodzenia nie trzeba być ekspertem żeby stwierdzić że poniekąd policjant przyczynił się do tego wypadku bo nikt mi nie wmówi że jechał 50km/h czy nawet jeśli tam by było podniesienie do 60km/h a przekraczając prędkość z automatu naraża siebie i innych… założę się że sam tak nawet mówi podczas kontroli… w takich sytuacjach ludzie się odgryzają bo widać że policjanci na służbie mówią jedno a prywatnie robią to co inni których zatrzymują… tutaj toyota winna raz że wymusił pierwszeństwo a dwa nie powinno go tam nawet być skoro miął nieważne dokumenty tylko nie jest sprecyzowane czy brak OC czy przeglądu czy i tego i tego co by nie było ubezpieczyciel może odmówić wypłaty a wtedy współczucia dla kierującego Toyotą. Życzę zdrowia tym co ucierpieli i mam nadzieję że oboje wyciągną wnioski i czytający również…

widz
7 lat temu

Według Policji w protokole będzie.. „że warunki drogowe nie dostosowały się do szybkości
jazdy radiowozu”..

89
0
Napisz co o tym sądziszx