Zbiórka krwi – policjanci w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Udostępnij
Tweet

Ostrowska policja organizuje zbiórkę krwi pod hasłem „SpoKREWnieni służbą”. Patronat nad tą ogólnopolską akcją objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Akcja odbędzie się w ostrowskiej komendzie 23 marca 2017r. w godzinach od 8:00 do 12:00.

+

Akcja związana jest z dniem 1 marca, w którym obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Święto to zostało ustanowione na cześć żołnierzy zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie Niepodległości Polski. Poprzez oddanie krwi wszystkim potrzebującym (chorym oraz ofiarom wypadków) oddajemy hołd Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Do udziału w akcji zapraszamy nie tylko funkcjonariuszy i pracowników Policji oraz członków ich rodzin, ale także wszystkie osoby, które chcą wspomóc ten szczytny cel.

W przyszły czwartek, 23 marca w budynku ostrowskiej komendy będzie można oddać krew. Co bardzo cieszy, do akcji oddania krwi już włączyły się klasy mundurowe z powiatu ostrowskiego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Dziś pojazdy militarne na Rynku
Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
endriu
7 lat temu

Nie rozumiem co znaczy to pokrewieństwo. Żołnierze wyklęci a nasza policja.

my
7 lat temu

Akcja pod tym patronatem i pod hasłem „SpoKREWnieni służbą” sięga granic absurdu. Okazuje się, że wytaczanie krwi niewinnym ludziom (vide Bury) jest czynem chwalebnym. Czy w Policji już nikt nie myśli? Czy to jest wpływ ministra MSW, „dobrej zmiany” czy zwykłego włazi du..twa?

Też chcę być żołnierzem wyklętym
7 lat temu

Dlaczego dzisiaj nie można zostać (poza Ukrainą) takim bohaterem i napadać z bronią w ręku?! Zorganizować szajkę nie jest trudno!

Mateusz Bronka Koniuszko

No to jedź do Syri czy Iraku. PI(S) czyli dzisiejsze państwo islamskie wzoruje sie na polskich żołnierzach wyklętych, są takimi samymi zbrodniarzami, mordercami kobiet i dzieci.

Ja
7 lat temu

Mam nadzieję, że kiedyś ci którzy szkalują żołnierzy wyklętych będą w wolnej Polsce ścigani z urzędu, tak jak ściga się kłamstwa o holokauście Żydów.

Mateusz Bronka Koniuszko
odpowiada  Ja
7 lat temu

polskie obozy to akurat też prawda. po pierwsze: znajdowały się na terenie polski. po drugie: pracowali w nich też polacy, pomagali niemcą chwytać, mordować zydów itd. do dzisiaj żaden polak niestety nie stanął przed sądem tylko niemcy, bo polacy tuszują to jak pedofilie w kościele

Ja
odpowiada  Mateusz Bronka Koniuszko
7 lat temu

Pomagali Niemcom, a nie „niemcą” analfabeto. A poza tym twój wpis zgłaszam do prokuratora.

Mateusz Bronka Koniuszko
odpowiada  Ja
7 lat temu

halo, policja? prosze przyjechać do internetu

słaba prowokacja polaczku, teraz wio do kościoła!

sasquad
odpowiada  Ja
7 lat temu

Zgłaszaj, zgłaszaj. Udowodnisz w końcu całemu światu jaki z ciebie dureń. Co z tego postu jest nieprawdą? Wróć do szkoły i się doucz trochę historii zakichany „patrioto”

padres
odpowiada  sasquad
7 lat temu

Wysłać do niego Trzęsawkę Ziobro i Przygłupa Antosia Policmajstra ze swoją armią wykendową. Wyłapią, osądzą, osadzą i będzie po sprawie.

pies na pis
odpowiada  Ja
7 lat temu

Chłopski filozof z ciebie.
Chciałeś błysnąć a wyszedł kaczy kwak. Polska JEST obozem śmierci dla Polaków.

wopr
odpowiada  Mateusz Bronka Koniuszko
7 lat temu

Masz pewnie na myśli polski obóz koncentracyjny w Berezie Kartuskiej
utworzenie którego zaakceptował Józef Piłsudzki?

my
odpowiada  Ja
7 lat temu

Bo ukrywanie niewygodnej prawdy jest domeną i hipokryzją polskich historyków
i panów obecnie panujących. Historia jest jedna. Zna ją cały świat. Tobie zabrakło odwagi by ja poznać.

woj
odpowiada  Ja
7 lat temu

A masowe gwałty kobiet i mordowanie dzieci jak wyjaśnisz? Same na ch… Wpadały?

białostoczanin
odpowiada  Ja
7 lat temu

To idż wieczorem do knajpy w Białymstoku lub w okolice gdzie działali ci „bohaterowie” i zacznij ich wychwalać jak tutaj. Radzę tylko wysoko się ubezpieczyć!!! Tam pamięć o tych zbrodniarzach jest nadal żywa i jest przekazywana na następne pokolenie co ja również czynię. Szkoda, że nie mam do ciebie dostępu. I ciesz się z tego che che. Możesz się nawet pomodlić na tą intencję.

Merytoryczny
7 lat temu

Krótki tekst o Żołnierzach Wyklętych. Szczególnie polecam dla wnuków: SB-eków, żołnierzy zawodowych Ludowego Wojska Polskiego, aparatczyków wymiaru sprawiedliwości o pochodzeniu żydowskim i wszelkiej maści polskich komunistów. http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3877

Historyk
odpowiada  Merytoryczny
7 lat temu
Związek Lemingów Wyklętych
odpowiada  Merytoryczny
7 lat temu

Ale Polska to nie Rosja i ani władzy, ani towarzyszącym jej publicystom Radia ma ryja typu Michalkiewicz ,Nowak nie uda się nikogo zastraszyć.

Polak
7 lat temu

To się czerwona swołocz rozpisała. Gdyby Żołnierze Niezłomni wybili czerwoną hołotę, to wpisy pod tym wątkiem byłyby inne, Niestety wspomniani żołnierze zostali wybici przez ruskich i ich pomocników polaczków. Stąd takie wpisy.

Mateusz Bronka Koniuszko
odpowiada  Polak
7 lat temu

szkoda ze twoj ojciec wczesniej nie wyciagnol polaczku

Polak
odpowiada  Mateusz Bronka Koniuszko
7 lat temu

„Wciagnol”. Jak już to wyciągnął analfabeto.

43
0
Napisz co o tym sądziszx