OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Rozdawali kwiaty kobietom

Dziś, z okazji Dnia Kobiet, pracownicy Miejskiego Zakładu Komunikacji wręczali kwiaty Paniom podróżującym ostrowskimi autobusami.

+

– Myślimy o naszych pasażerkach i chcemy, by w autobusach MZK czuły się jak najlepiej. Stąd pomysł na taką akcję. Życzę naszym Paniom pomyślności i radości na co dzień. Oczywiście zapraszam do korzystania z miejskiej komunikacji – mówi Bartosz Ziółkowski, prezes ostrowskiej spółki.

Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem podróżnych. Panie chętnie przyjmowały te symboliczne wyrazy sympatii.

– To bardzo miła niespodzianka, kiedy po wejściu do autobusu podszedł do mnie elegancki pan z bardzo ładnym kwiatkiem. My, kobiety bardzo lubimy je otrzymywać, było mi tym bardziej miło. Więcej takich akcji – podsumowała jedna z pasażerek.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hihi
odpowiada  ala
3 lat temu

zapewne mozesz ich znalezc w tym samym miejscu w ktore przepadly wszystkie fajne kobiety

Ten fajny ;)
3 lat temu

Fajnych mężczyzn jest pełno wokół Was – jestem jednym z nich i z własnego doświadczenia wiem jak takim jak My ciężko znaleźć drugą połówkę. Przeważnie jest z Waszej strony drogie Panie niedowierzanie, że chłopak/mężczyzna może się tak zachowywać ( czasem po prostu się nie wychylamy i chcemy abyście tez chciały nas bardziej poznać, najczęściej warto takiego odkryć) i często spławiacie Nas, a My z szacunku do Was nie jesteśmy nachalni.
Ja na szczęście znalazłem swoją Drugą połowę i myślę, że jest szczęśliwa.
Docencie te najmniejsze gesty ( te na prawdę najmniejsze ) a nie pożałujecie 😉

Pozdrawiam 🙂

ala
3 lat temu

A może w następnym roku darmowe przejazdy dla Pan w tym dniu?:-)

Liza
odpowiada  Monti
3 lat temu

Bardzo miła niespodzianka spotkała mnie w autobusie, do którego wsiadłam – życzenia z okazji Dnia Kobiet i różyczka. Jechałam autobusem, w którym żadne zdjęcia nie były wykonywane! Panie uśmiechały się i zrobiło się jakoś promiennie :))

Monti
odpowiada  suzuki
3 lat temu

Też możliwe 🙂 w takim razie przepraszam Pana Kierowcę za niesłusznie odczytany wyraz twarzy i swoją drogą Serdecznie Go Pozdrawiam!! 🙂

Pasazerka
3 lat temu

A ten mily Pan ktory rozdawal te kwiatki to mily Pan kontroler.

kefir
odpowiada  wiem
3 lat temu

Myślę, że przeważnie są w robocie i ciężko pracują na utrzymanie pań w budżetówce.

suzuki
odpowiada  Monti
3 lat temu

Może kierowca miał minę skupioną na pani urodzie a nie naburmuszoną.

ala
3 lat temu

Niestety zgadzam sie.gdzieś przepadli fajni mężczyżni, tylko czy to nie jest też trochę wina pań? Przecież rodzą chłopców, szkoda że zapominają ich wychowywać na fajnych gości.

juko
3 lat temu

Mam nadzieję, że prezes Ziółkowski umniejszył sobie z pensji za koszt zakupu tych kwiatów, bo w przeciwym razie wychodzi na to, że kobiety same zafundowały sobie róże, kupując bilet.

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x