Nowe zarzuty dla instruktora jazdy konnej – seks-afera

Prokurator postawił nowe zarzuty dla instruktora jazdy konnej. Przypomnijmy, że na początku września minionego roku wypłynęła seks-afera z jego udziałem. Wśród przedstawionych wówczas historii rysował się obraz wykorzystywania seksualnego podopiecznych ośrodka jeździeckiego w powiecie ostrowskim.

+

Maciej P. spędzi kolejne 3 miesiące w areszcie. Zdaniem prokuratury miał molestować co najmniej cztery dziewczynki. Mówi się też o próbie gwałtu na terenie ośrodka jeździeckiego.

Afera wypłynęła po tym gdy matka jednej z dziewczynek zgłosiła podejrzenie molestowania na ostrowską policję. Maciej P. miał wykorzystywać uczennice ośrodka jeździeckiego od dawna. Część poszkodowanych dziś są już kobietami.

Przypomnijmy – afera wybuchła w październiku ubiegłego roku, po tym jak matka jednej z nastolatek zgłosiła sprawę na policję. Trwają nadal przesłuchania potencjalnie poszkodowanych. Za zarzucane czyny grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Szczegółowe historie przeczytasz tutaj:

Seks-afera w ośrodku jeździeckim

CZYTAJ  Dziś policyjny dron grasuje w Ostrowie

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
!
6 lat temu

Mam nadzieję, że zapłaci za wszystkie krzywdy jakie wyrządził innym.

Stały klient,obserwator !
6 lat temu

rodzic

Stały klient,obserwator !
6 lat temu

Zadziwiające jak zazwyczaj uszczypliwa,złośliwa mamuśka Maciusia spokorniała…? Jaka była słodka,milutka,cichutka na ostatniej Wigilii,zagadywała,przytulała…? A tak lubiła wszystkim innym tyłki obrabiać a smród i syf miała u siebie !!! Hipokryzja,obłuda,złośliwość nie popłaca – najczęściej wraca rykoszetem. Tak hrabino ,, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie ,,

rodzic
odpowiada  Stały klient,obserwator !
6 lat temu

Na ostatniej Wigilii w stajni spokorniała także córcia Maciusia P. Buta i pycha nagle zniknęła…? Z milutkim uśmiechem lalki Barbie,swoim skrzeczącym głosem wzniosła się na wyżyny uprzejmości,czułości i bajeru. Anielica z podciętymi skrzydłami. Jeszcze trochę i ,, santo subito ,,

ojciec
6 lat temu

on kolego siedzi jeszcze na 3 miesiące ,tak szybko nie wyjdzie chyba nagrzebal sobie P maciej

cygan
6 lat temu

musi miec dobre plecy ze jeszcze na wolnosci, ziobro bierz go, i zaj,,,,

sasquad
odpowiada  cygan
6 lat temu

ROTFL. Ty w ogóle umiesz czytać matole? Na jakiej wolności?

7
0
Napisz co o tym sądziszx