Do Świąt Bożego Narodzenia będzie spadać ciśnienie wody

Udostępnij
Tweet

WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. informuje, iż w okresie od dnia 07 listopada 2016 r. do dnia 23 grudnia 2016r. z uwagi na rozpoczęcie w ul. Jarzębinowej robót związanych z budową i wymianą głównej sieci wodociągowej DN 600mm, mogą wystąpić okresowo zaburzenia w dostawie wody oraz spadki ciśnienia w sieci wodociągowej na terenie całego miasta Ostrowa Wielkopolskiego. WODKAN przeprasza za utrudnienia.

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Przerwana koszykarska kariera. Jest nadzieja na powrót
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jack_
7 lat temu

U mnie chyba remontują co sobotę DN600 bo spadki są regularne od lat!

Ktoś
7 lat temu

Wodkan i ta ich „woda” z kranu. Krany i wylewki musiały by byc chyba z plastyku, bo wszystkie nowoczesne wylewki i krany zachodzą z zewnątrz kamieniem jak jasna cholera. Jak to mozliwe aby po 4 miesiącach uzytkowania na wylewce pojawił sie osad, tzw kamień. I pomyśleć że jakis czas temu WODKAN głosił i namawiał do picia wody z kranu. Póki żyje nie bede mojego organizmu wystawiał na próbe tak „życiodajnej” wody z wodkanu. Szkoda zdrowia, szkoda nerek. Firmo WODKAN! Czy zwrócisz mi pieniadze za uszkodzone wylewki i krany w moim mieszkaniu??!! Życie w Polsce! Nie kupuje nowych ładnych kranów bo woda jest z kamieniem, nie kupuje auta z niskim zawieszeniem bo drogi dziurawe z wysokimi kraweznikami i najazdami. Szkoda słów.

gucio
7 lat temu

A ja bede mial maly poslizg przy rachunku

Widz
7 lat temu

ulica Jarzębinowa to główna sieć wodociągowa? Przy dzisiejszej zaawansowanej technice spadek ciśnienia powinien trwać góra 3-4 dni. Ale to jest WODKAN

ostrowianin
7 lat temu

Utrudnienia to są ale w Wodkanie – jak się chce u nich cokolwiek załatwić.

Aska
odpowiada  ostrowianin
7 lat temu

Prawda.

6
0
Napisz co o tym sądziszx