OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Powiało wielkim światem

Powiało wielkim światem

Był czerwony dywan na wybiegu, wytworne fryzury, wymyślne kreacje. Tak najkrócej można powiedzieć o IV edycji Ostrowskiego Festiwalu Stylu i Urody, który dziś odbył się w Zespole Szkół Usługowych. Ta szkoła konsekwentnie promuje się i rozwija współpracę z pracodawcami udowadniając, że wykształcenie zawodowe jest ścieżką do kariery.

+

Swoje kolekcje mody, ale także produkty adresowane do najmłodszych prezentowały absolwentki ZSU właścicielki firm i studiów mody. W tym roku targi odbywały się pod hasłem ,,Łączymy pokolenia”, a w roli modelek debiutowały seniorki. Jednak wszystkim serce podbiły i show skradły… najmłodsi. Przedszkolaki w roli modeli radziły sobie świetnie, zarówno same jak i ze swoimi bliskimi. Festiwal to była przede wszystkim fajna zabawa modą dla wszystkich pokoleń.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Czy miasto powinno dać kolejne miliony na sport?
3 komentarzy
Stary kawaler
9 lat temu

A ja mam żal do portalu, że nie napisał nic wcześniej o łączeniu pokoleń.

młoda mężatka
odpowiada  Stary kawaler
9 lat temu

zabrzmiałeś jak pedofil

ona
9 lat temu

,,Jednak wszystkim serce podbiły i show skradły… najmłodsi.” -Raczej SKRADLI !!

3
0
Napisz co o tym sądziszx
×