Obwodnica Ostrowa Wlkp. rośnie jak na drożdżach

Udostępnij
Tweet

Obwodnica Ostrowa Wlkp. II etap powinna być oddana do użytku w połowie 2017 roku. Obecnie jest już wykonane 70% robót! Najwięcej pozostało do zrobienia przy wiaduktach zlokalizowanych na południe od Ostrowa Wlkp., a także cały węzeł przy Strugach.

+

12 kilometrowy kosztować będzie 284 264 227,07 zł brutto. Dzięki tej kwocie większość ruchu tranzytowego objedzie Ostrów Wlkp. bokiem. Pozostanie jeszcze ciąg aut jadących w stronę Krotoszyna/Rawicza. Poniżej wyjątkowe nagranie z lotu ptaka przedstawiające postęp prac.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Krytykowano rozdawnictwo PiS. Teraz sami rozdają
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Martin
7 lat temu

Otwarcie obwodnicy miało nastąpić według podawanych przez media informacji 9 lipca, Dzisiaj jest 10 lipca a obwodnica zamknięta, kiedy będzie otwarta?

obsertator
7 lat temu

a reklama zakrywa prawie 1/4 obrazu.Widać,że prace postępują.

sól
7 lat temu

trzeba zainteresować sie usrajskim a konkretnie jego klamstwami jest tam dzo zadan do wyjasnienia niech wreszcie ten pan zostanie obnazony

wyborca Beaty
7 lat temu

Super Beata musi kupić nową kieckę by się pokazać na otwarciu bo to jedyna poważna inwestycja do której się może przykleić a gdzie tereny inwestycyjne na produkcję które obiecał Starosta 100 h o które zabijają się inwestorzy a my się dali nabrać a to był chwyt wyborczy

jac
7 lat temu

Może ostrow24.tv zainteresuje się na jakim etapie jest dojazd do węzła obwodnicy, tj. dokończenie brakującego odcinka ul. Wylotowej?

Miłek36
odpowiada  jac
7 lat temu

Jeszcze nie uruchomiono przetargów na połączenie tej ulicy z obwodnicą, prawdopodobnie ten odcinek możemy się spodziewać w 2018-2019r.

Tom
odpowiada  Miłek36
7 lat temu

Jeżeli to prawda, to niezła porażka 😉

kropla
7 lat temu

mieszkaniec nie pisz głupot bo urbaniak ma tyle w tym wysilku co kot napłakał.Pamietaj ze to najgorszy prezydent miasta w pelni z zachowaniami typu PO w kraju .Nawet zmanipulowal z usrajskim PiS sorry kilku dzialaczy stanowiskowych PiS

mieszkaniec
7 lat temu

Brawo dla Urbaniaka przynajmniej obwodnicę będziemy mieć bo juz w tym miescie nic wiecej sie nie szykuje …

Bilbo
7 lat temu

Przy Strugach nie będzie węzła, tylko rondo. Tak, miał być w pierwotnych planach, ale go wycięto. Dopiero jak powstanie cała S11, a konkretnie odcinek Ostrów – Kępno będzie węzeł na Strugach.

Tom
odpowiada  Bilbo
7 lat temu

Niedawno w Rzeczypospolitej był artykuł, w którym była mowa, że S11 może zostać wykreślona z programu budowy dróg, bo nie ma na nią finansowania…

xxx
7 lat temu

super !

kierowca
7 lat temu

a mnie ciekawi kiedy i jaką technologią zostaną wykonane mostki przy łąkach w Przygodzicach, zwłaszcza ten nad Baryczą:) Z mojego punktu widzenia ten mały obiekt inżynierski jest bardziej problematyczny niż cały węzeł na Strugach.

Bilbo
odpowiada  kierowca
7 lat temu

Dokładnie! Te dwa obiekty mostowe są najbardziej w polu (dosłownie!) z budową. O ile kilka obiektów jest już praktycznie gotowych, to tam dopiero wbijają pale w grunt. Nie przewidzieli, że tam jest tyle torfu? To jak opracowywano dokumentacje???

wik
odpowiada  Bilbo
7 lat temu

Z opóżnieniem weszli bo pewnie IPN swoich wykopów prędzej nie skończył…

18
0
Napisz co o tym sądziszx