OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Emerytowany lekarz spowodował kolizję

We wtorek po godzinie 12:00 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Ledóchowskiego. We wstępnej wersji, oboje kierujący wjechali na zielonym świetle. Ustalenia policjantów były konkretne i obarczające winą kierowcę Citroena C5.

+

Seatem kierowała kobieta, która jechała ul. Ledóchowskiego od strony Śmigielskiego. Natomiast Citroenem kierował starszy wiekiem mężczyzna jadący ulicą Piłsudskiego od strony Paderewskiego. Świadkowie, do których dotarli policjanci stwierdzili jednoznacznie, że to mężczyzna z Citroena wjechał na czerwonym świetle. Sprawcą kolizji okazał się emerytowany lekarz.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dżery
4 lat temu

hooj że lekarz kogo to obchodzi ! Stwarza zagrożenie pryk

myślacy
odpowiada  Jacek
4 lat temu

Do tego dopisz jeszcze wynalazki jakim są pojazdy mechaniczne…

Kaktus
4 lat temu

Ty, Olo. Dzisiaj być może jesteś młody i piękny, ale pamiętaj, że czas jest nieubłagalny i leci jak woda z kranu. A to oznacza, że i ty dojdziesz do tego wieku i zobaczymy, czy czując się na siłach i będąc w miarę sprawnym będziesz chciał dobrowolnie i z ochotą pozbawić się możliwości poruszania samochodem do rodziny i znajomych, na zakupy, czy choćby do lekarza. To co piszesz, to bzdury, bo wg. statystyk więcej wypadków powodują młodzi ludzie przed 25 rokiem życia niż osoby starsze. Moim zdaniem, osoby dajmy na to powyżej 60 roku życia powinny być częściej poddawane badaniom kontrolnym pod kątem możliwości kierowania pojazdami.

Jacek
4 lat temu

Skrzyzowania ze swiatlami takie jak Ledochowskiego – Pilsudskiego, Ledochowskiego – Strzelecka i wiele innych w Ostrowie sa ciaglym zagrozeniem!!! Wyjatkowi “spece” je wymyslili!!! Zalosne!!!

Proboszcz
4 lat temu

Dajcie spokój człowiekowi, bardzo porządny gość, na wysokim poziomie kultury i inteligencji. Tylko wiek niestety już nie ten na prowadzenie samochodu.

kijanka
4 lat temu

do “ostrowianina” człowieku ty naprawdę pilnie potrzebujesz pomocy lekarza może być nawet emerytowany

ostrowianin
4 lat temu

a ze sedziwy bo lekaz to sprawny a jak mlody z dziura w zebie to trudno zdolnosc do pracy podpisac bo ciezko chory i niesprawny a rodzina i dzieci na utrzymaniu tego niesprawnego z zebem w stanie krytycznym do lacz. kanalowego ono tylko na prywata bo na kase nie ma i jak tu bezrobotny zrobi zeba na priw jak roboty niedostanie??????????????????????????????????????????????????

ZK
4 lat temu

Nieprawda, że było czerwone. Ja tam jechałem godzinę wcześniej i już wtedy było zielone.

Dora
4 lat temu

A ja myślę że lekarz mógł mówić prawdę ,sama miałam taką sytuację na tej krzyżówce ,gdybym ostro ruszyła z pod świateł skończyłoby się tak jak w tym przypadku, radziłabym sprawdzić ustawienie synchronizację

Łukasz
4 lat temu

Czyli Pan Lekarz oświadczył, że przejechał na zielonym świetle, a w toku postępowania wyszło, że jednak na czerwonym?
Gdyby to nie był tak dobry człowiek, który codziennie “Dzień dobry!” mówił, autorytet na poważanym stanowisku, to pomyślałbym, że perfidnie skłamał, żeby uniknąć konsekwekcji swojego gapiostwa.
A tak – może objawił się tu daltonizm? haha

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x