OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wyjątkowy sposób promocję psiej adopcji

Adoptuj, nie kupuj – pokochaj bezdomniaka! Teledysk zrealizowany przy współpracy z ostrowskim schroniskiem ma pokazać właśnie Tobie, że adoptowane zwierzęta kochają równie mocno.

+

Agata Ampuła wraz z Łukaszem Tomalakiem teledyskiem zamierzają przekonać nas odbiorców, że w schronisku jest “całkiem inaczej”, niż by ktoś wierzy w przebywające wściekłe i groźne psy. Choć trzeba przyznać uczciwie, że takie też tam przebywają. Ale powiedzmy, że autorzy tej produkcji skupiają się na tych pozytywnych czworonogach.

–  To niewyobrażalnie przyjacielskie i niejednokrotnie oddane człowiekowi stworzenia, czekające na ciepły i przytulny dom. Dlatego nie wahaj się ani chwili! Każde z nich jest gotowe oddać się w Twoje ręce i sprawić, że Twoje życie również stanie się weselsze. – przekonują Agata z Łukaszem.

Jedno jest pewne. Gdy już ktoś z Was podejmie odpowiedzialną decyzję by mieć psiaka, warto rozważyć przygarnięcie takiego ze schroniska. Bo te, które tam przebywają, psychicznie cierpią z racji mało komfortowych warunków.

Piosenka wykonana jest w języku angielskim. Należy kliknąć na dole po prawej stronie odtwarzacza by włączyć polskie napisy.

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
n-lka z Edukatora
4 lat temu

Brawo Agata!) powodzenia przy realizacji kolejnych pomysłów.

Stylista
4 lat temu

Ten klip bardziej promuje pseudoartystkę śpiewającą po angielsku niż skłania ludzi do adopcji bezdomnych psów. Niech ktoś pomyśli o sesji zdjęciowej psiaków poza klatkami schroniska i pokaże ich piękne oblicza wtedy być może efekt adopcyjny będzie większy.

anty-frustrat
odpowiada  Stylista
4 lat temu

Kolejny frustrat wiecznie ze wszystkiego niezadowolony i krytykujący wszystko co się da. To weź aparat, idź do schroniska i zrób sesję pieskom!!

Wojtek
4 lat temu

Powtórzę za kimś kto kocha psy i być może nie będzie to dokładny przekaz. Więc cytuję z głowy czyli z niczego. “Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale temu jednemu zmienisz cały świat”.

widz
4 lat temu

pieknie zrobiony klip

kundelek
4 lat temu

dlaczego wlasciciele psow musza placic podatek a wlasciciele kotow nie?

Rasowiec
odpowiada  kundelek
4 lat temu

Widać, że należysz do tych wieśniaków, którzy nie chcą mieć takiej dorodnej krowy jaką ma sąsiad tylko, żeby mu ta krowa zdechła.

kic
odpowiada  Rasowiec
4 lat temu

Wiem że lubisz kozy a może byś wolał capa?

Marek
odpowiada  kundelek
4 lat temu

Twój kundelek sra do kuwety czy kibelka?

Wojtek
4 lat temu

Pies nie myśli tak jak człowiek i jak dozna od człowieka krzywdy, to trzeba czasu żeby mu ponownie zaufał. Dopiero potem pies się otwiera i staje się najprawdziwszym przyjacielem swojego pana. Dlatego wszystkim adoptującym psy zalecam powolne zbliżanie się do nieszczęśnika gdyż ten potrzebuje czasu i pewności, że nowy jego pan nie zrobi mu krzywdy. Poza tym twierdzę, że nie ma złych i głupich psów, są tylko źli i głupi ludzie.

Psiarz
4 lat temu

Mój trzeci pies jak poprzednie dwa jest ze schroniska. Każdy jeden był przekochany. Ten obecny nie potrafił chodzić po schodach. Jest wielorasowcem, ale jego inteligencją i łatwościom uczenia się jestem zaskoczony. Jest już u mnie 3 miesiące i ma 4 lata. Jest moim najlepszym przyjacielem. Ktoś kto na co dzień nie obcuje ze zwierzakami nie wie co bezpowrotnie traci.

11
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x