OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policja poszukuje dwóch mężczyzn, po których ślad zaginął

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi poszukiwania za osobami zaginionymi tj. Chleboś Maciej oraz Przybylski Łukasz. Osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionych, bądź ustalenia ich obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim pod nr tel.62 73 77 211 lub 997.

+

Chleboś Maciej – lat 40.

Rysopis: – wzrost około 170 cm, kolor oczu – niebieskie, waga około 50 kg., budowa ciała – szczupła, włosy – krótkie, uzębienie – widoczne braki w uzębieniu.

Cechy ubioru: spodnie jeans niebieskie, koszulka z krótkim rękawem kolor zielony, półbuty.

W/w w dniu 10.06.2016 r., wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu.

chlebo_maciej

Przybylski Łukasz – lat 32.

Rysopis: – wzrost około 178 cm, kolor oczu – niebieskie, waga około 70 kg., budowa ciała – szczupła, włosy – koloru blond, krótkie, uzębienie – widoczne braki w uzębieniu, brak jednego zęba z przodu po prawej stronie.

W/w w dniu 21.04.2016 opuścił schronisko dla bezdomnych mężczyzn w Ostrowie Wlkp., i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu.

przybyslki_lukasz_2

Osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego, bądź ustalenia obecnego miejsca pobytu mężczyzn proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim pod nr tel. 62 73 77 211 lub 997, jak również z Policją na terenie całego kraju pod numerem tel. 997, 112.

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ona
5 lat temu

Widzialam dzisiaj Łukasza na strzeleckiej z jakimś gościem. Bez sciemy

Czytający
odpowiada  keks
5 lat temu

Co za bełkot! Kto cię uczył języka polskiego?

Kochanek
odpowiada  krzysiek67
5 lat temu

Ile to żon współżyło regularnie ze swoimi kochankami. Dopiero gdy zostały przyłapane przez mężów, to się okazało, że by był gwałt.

keks
5 lat temu

dziś możesz Ty wyjść i już nie wrócić chwila zastanowienia a już na pewno powściągliwość w komentarzach co najmniej nawet nie płytkich pisząc takie bzdety widać jak nic wartościowego jeden czy drugi cep sobą prezentuje sam ze sobą, nikogo nie mający pewnie nawet własnego cienia, antypatia starzy byli czy są ale ich nie ma

Płk Herrwichirzewski
5 lat temu

A ja jako oficer Ludowego Wojska Polskiego twierdzę, że gdy prostytutka pyta o pieniądze po odbyciu ze mną stosunku płciowego, to ja jej zawsze odpowiadam, że polski oficer za takie rzeczy pieniędzy nie bierze.

Walek
odpowiada  ....
5 lat temu

“Mowa jest srebrem, a milczenie jest złotem”. Dla ciebie ktoś kto milczy jest idiotą. No proszę jaki nowy myśliciel się narodził.

Walek
odpowiada  krzysiek67
5 lat temu

Czyżbyś spotkał nocą swoją żonę na parkingu leśnym i jej nie rozpoznał, a potem nie zapłacił za usługę?

krzysiek67
odpowiada  Walek
5 lat temu

Mylisz się, bezdomny może zaginąć a prostytutka może zostać zwgłacona. Powiem więcej nawet żona może zostać zgwałcona przez męża

....
odpowiada  Walek
5 lat temu

Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Walek
5 lat temu

Jak bezdomny może zaginąć. To tak jakby prostytutka mówiła, że została zgwałcona.

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x