OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Manifestacja KOD w Kaliszu – relacja

Około 500-osobowa grupa z południowej Wielkopolski przyjechała w niedzielne południe do Kalisza by zamanifestować. I choć organizatorzy wskazywali w ulotce, że sprzeciwiają się “ignorowaniu wyroków Trybunału Konstytucyjnego” czy “odebraniu NAM wolnych mediów publicznych” -gdy zadaliśmy pytanie uczestnikom w jakim celu przyszli, z ich padały bardzo ogólne hasła. Wśród zgromadzonych pojawiały się flagi partii Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej. Zresztą zapraszamy do obejrzenia wideorelacji.

+

[testimonial name=” position=right”]źródło: ostrowska.tv[/testimonial]

114 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
!!!
4 lat temu

Ale głupki!!!!

PanWaszychMałychMózgów
4 lat temu

Ale im PO propagadna mediów zryły berety. Jeszcze nieudaczniki z PO próbują walczyć i robią nagonkę jakie to PIS jest bebe. Aż dziwne, że są jeszcze osoby co się nabierają na pranie mózgów przez PO! Zal mi tych ludzi, że nie potrafią samemu pomyśleć i są zmanipulowani! Przykre 🙁 Oby jak najszybciej wsadzili do pierdla wszystkich zamieszanych POpapranych!

kimberlyy
4 lat temu

Nie no nie wierzę, dyktatura reżim? Co oni bredzą. Przy reżimie i dyktaturze drodzy obywatele nie ma mowy o takich demonstracjach. Krwawo byłaby rozgromiona. Jakoś nie zauważyłam jakiejś agresji ze strony “niedemokratycznej” władzy Żal słuchać i patrzeć, jak niektórzy bez jakiejkolwiek merytoryki próbują się wypowiedzieć…

Zbychu
4 lat temu

Ja proponuje przyspieszone wybory ale samorządowe żeby do końca POzamiatać POzostałości.

Bogdan
4 lat temu

Mam deja vu ! W czasach PRL nie ogladało się Dziennika Telewizyjnego,a człowiek żył w dwójmysleniu. Dzisiaj to samo – mam poczucie PRL bis. “Rządzi” nieby premier, jest niby prezydent, mamy niby partię, ale tak naprawdę ponownie jest pierwszy sekretarz. Tylko Moskwa została zastąpiona Toruniem.

Bogdan
odpowiada  PISior
4 lat temu

No chyba odwrotnie ….

PISior
4 lat temu

Ostrow i Kalisz to lewacko – postkomunistyczny elektorat!

Obserwator
odpowiada  Obserwator
4 lat temu

Widzę, że ci którzy się ze mną nie zgadzają potrafią tylko lewym przyciskiem myszki kliknąć na nie.

ostrow24.tv
odpowiada  du.o nie demokrato
4 lat temu

W zapowiedzi i w opisie relacji są przedstawione postulaty organizatorów.

du.o nie demokrato
odpowiada  Demokrata
4 lat temu

“Dziennikarz” gdyby był wiarygodny, to zapytałby choć jednego z ORGANIZATORÓW o to, w jakim celu zorganizowali zgromadzenie. A on przepytywał ludzi, którzy przyszli żeby zamanifestować choćby sprzeciw wobec tego co się dzieje. A ze nie potrafili tego wypowiedzieć? A każdy musi umieć? Kto nigdy nie wypowiadał się przed kamerą ten nie ma pojęcia o czymś co nazywa się tremą. Niektórzy zapominają języka w gębie. Czy to znaczy, że należy się z nich nabijać? nie wszyscy są elokwentnymi politykami obeznanymi z kamerą i dziennikarzami. A redaktor ma doświadczenie jak podpuszczać ludzi, którzy nie potrafią się wysłowić i jak ich potem prezentować w necie. To dziennikarstwo na poziomie- bruku.

114
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x