Elektroniczne cuda. Mamy zdolną młodzież

W Zespole Szkół Technicznych trwa podsumowanie kolejnej edycji konkursu „Elektronik”. Całe przedsięwzięcie daje uczniom możliwość zaprezentowania swoich nowatorskich wynalazków. Wiele z nich znajduje później na co dzień zastosowanie w różnych dziedzinach życia.

+

Doświadczenia z lat poprzednich pokazują, że wielu laureatów konkursu zdobywa później najwyższe laury na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wynalazczości, uzyskując m.in. wolny wstęp na wybrane uczelnie.

W tym roku w konkursie „Elektronik” nie zabrakło interesujących projektów. Uczniowie pokazali nam między innymi, jak można jednocześnie się odchudzać i… ładować telefon. Łącznie przygotowali ponad 40 projektów. Kilka z nich prezentujemy w naszym materiale wideo. Zachęcamy do oglądania.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2016/04/elektronik-2016a.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2016/04/elektronicy.jpg”]

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2016/04/elektronik-2016.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2016/04/elektronicy.jpg”]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał w znaki i odjechał (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
--chlopak po 30
8 lat temu

Złożenie do kupy…. Mamy zdolną młoźierz !!!

Kominnn
odpowiada  --chlopak po 30
8 lat temu

Widać po Twojej ortografii 🙂

Edek
8 lat temu

Z tym rowerem i ładowarką fajna sprawa tylko wykombinujcie tak aby ten rower jeździł po drogach i ładował to młodzież do szkoły zamiast autobusami będzie rowerem jeździć byle tylko smartfon działał 🙂 wyjdzie im to na zdrowie i środowisko będzie mniej zanieczyszczone od spalin .

ja
8 lat temu

co to za nutka z drugiego filmiku ?

???
8 lat temu

i wyjatkowo slabego staroste usrajskiego

5
0
Napisz co o tym sądziszx