Restrykcyjne obostrzenia – odwiedziny chorych w szpitalu

Udostępnij
Tweet

Zwiększona zachorowalność na grypę i infekcje grypopodobne spowodowała wprowadzenie ograniczeń w odwiedzinach chorych przez ich bliskich w ostrowskim szpitalu.

+

Od dziś do odwołania pacjentów można odwiedzać pojedynczo – jedna osoba odwiedzająca do jednego pacjenta. Szpital informuje, że obowiązuje zakaz odwiedzin przez dzieci do 12 roku życia.

Ograniczenia obowiązują do odwołania.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ewakuowano Galerię Ostrovia. Ciekawy powód
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ewa
8 lat temu

Ja jestem tylko chwilę, a ludzie tam przesiadują. Pacjent wierz mi , że nie są tacy sami.

olga
8 lat temu

Odwiedziny w szpitalu to jakiś chory temat. Chory ma tam chorować a nie udzielać się towarzysko. Są oczywiście różne przypadki ale generalnie ludzie przeginają. A już odwiedziny na położnictwie- kto to wymyślił i kto to toleruje?

Opiekuńczy Mietek
8 lat temu

Ja np. jak odwiedzam w szpitalu kogoś z mojej rodziny albo ze znajomych, to zawszę zanoszę kwiaty, owoce, coś do picia najlepiej coca colę no i solniczkę albo cukier w kostkach gdy chory ma przepisaną dietę bez tych dodatków i mu szpitalne jedzenie nie smakuje.

Były pacjent
8 lat temu

Co mi za różnica czy niebezpieczną bakterią, wirusem czy innym gronkowcem złocistym zarażą mnie w szpitalu w którym przebywam, czy zarażę się od tabunów odwiedzających którzy siadają na moim łóżku gdy wychodzę z sali, żeby zrobić miejsce dla gości moich sąsiadów?

x
8 lat temu

a jak wygląda sytuacja na izbie przyjęć na patologie i porodówke ?

ewa
8 lat temu

Pic na wodę, chodzę tam codziennie w odwiedziny, kartka wisi i owszem, ale ludzi tłumy. Byłam świadkiem jak pielęgniarka zwróciła uwagę odwiedzającym, ale nikt nie słucha. Jak zawsze pełno ludzi, wkurzające rozmowy przez telefon i bezsennsowne rozmowy … Zgadzam się z Pacjentem.

Pacjent
odpowiada  ewa
8 lat temu

Ewa, a wiesz dlaczego w tym szpitalu do którego codziennie chodzisz w odwiedziny są tłumy? Bo to są tacy sami ludzie jak ty.

Fela
8 lat temu

Zgadzam się Ludzie na codzień się nie odwiedzają tyle co w szpitalu Tloczą się przy tych łóżkach nie wiadomo po co Chory potrzebuje spokoju intymności a nie tabunow obcych ludzi Uważam że jedna osoba to nie tylko w czasie zagrożenia ale na co dzień w zupełności wystarcza Bardzo dziwią mnie też masowe odwiedziny matek i ich nowo nagrodzonych dzieci Pytam po kiego całe sznury babć szwagierek ciotek koleżanek itp Czy to Zoo ?

Przedsiębiorca
odpowiada  Fela
8 lat temu

Fela, to nie Zoo, to szpital z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pacjent
8 lat temu

Zawsze mnie wkurzali odwiedzający chorych w salach dla chorych. To tak samo jakby mi ktoś obcy nieproszony właził do mojej sypialni.

10
0
Napisz co o tym sądziszx