Polityka według PO. Zlikwidowali by przywrócić

Udostępnij
Tweet

Rozwiązywanie problemów Polaków według polityków Platformy Obywatelskiej zwykle zaczyna się od ich stworzenia. Tak było między innymi przy okazji wprowadzania zakazu sprzedaży drożdżówek w szkołach, z którego później politycy partii rządzącej zaczęli się wycofywać.

+

Podobne absurdy mają także miejsce w Ostrowie Wielkopolskim. Ostatnio kandydat do Senatu z ramienia PO Przemysław Krysztofiak pochwalił się otwarciem punktu obsługi klientów spółki gazowej.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/pgnig.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/pgnig.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/10/krysztofiak.jpg”]

W między czasie wystosowałem interpelację do Ministra Skarbu Państwa, pismo do władz spółki. Po SZEŚCIU miesiącach, rozmów, wymiany korespondencji – ustalono pewną kompromisową sytuację, pewne dobre rozwiązanie dla mieszkańców powiatu ostrowskiego, jak również części ostrzeszowskiego i krotoszyńskiego, że do Ostrowa powrócił taki punkt, w którym mieszkańcy, odbiorcy gazu będą mogli swoje sprawy załatwić. – Przemysław Krysztofiak, kandydat do Senatu RP z list Platformy Obywatelskiej.

I kandydatowi Platformy można by przyklasnąć, gdyby nie jedna okoliczność, która ma kluczowe znaczenie w całej sprawie.

Konferencja dotyczy yyyyy otwarcia punktu yy dla klientów PGNiG. – Przemysław Krysztofiak, kandydat do Senatu RP z list Platformy Obywatelskiej.

Przypomina mi to rzeczywiście rzeczy, które do dzisiaj realizuje Platforma, bo pamiętamy kwestię dotyczącą emerytur i rent. Dziś PSL mówi – możemy to odwrócić. Przypominam zakaz sprzedaży drożdżówek. Dzisiaj mówi, że są przywracane. Coś się likwiduje, by przywrócić przed wyborami. Można chwalić się różnymi rzeczami, ale to przecież nie sam poseł tego dokonał. Musiały to zmienić władze, które wcześniej to wprowadziły. – Wiesław Szczepański, kandydat do Sejmu RP z list Zjednoczonej Lewicy

Spółka, o której mówi Przemysław Krysztofiak, należy do Skarbu Państwa. Na czele tego ministerstwa stoją politycy PO. To oznacza, że w praktyce Platforma otworzyła niedawno punkt, który wcześniej sama zamknęła. Wszystko po to, żeby jej kandydat do Senatu mógł się wykazać przed wyborami. To jednak nie jedyna rzecz, o której zapomniał Przemysław Krysztofiak.

Byłem ostatnio na spotkaniu. Podszedł pan kandydat na senatora. Miał pewne obiekcje co do moich sformułowań, pytań. Powiedziałem, że sukces ma wielu ojców. Kiedy ani on, ani władze miasta Ostrowa Wlkp. nie wiedziały, ja dwa tygodnie już działałem. Ja podpisy zbierałem firm, które były zainteresowane przywróceniem tego punktu. Dzisiaj przypisywanie tylko sobie tego przywrócenia jest dla mnie pewnym nieporozumieniem. – Alojzy Motylewski, niezależny kandydat do Senatu RP

Tak właśnie wyglądają zasługi Platformy Obywatelskiej dla naszego miasta. Niestety, od dłuższego czasu we wszystkich działaniach więcej jest zakłamywania rzeczywistości aniżeli realnych korzyści dla ostrowian.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Antykomuch
8 lat temu

Okrągłostołowcy czytaj dzisiejsi PO-wcy zawarli pakt z komunistami czasów PRL. My nie ruszamy waszych, wy nie ruszajcie naszych. Dlatego Jaruzelski został pochowany z udziałem kompani wojskowej z honorową salwą tym razem w powietrze. Tacy młodzi jak Krysztofiak nie mogą pamiętać okrągłego stołu dlatego w imię swojego awansu zrobią i powiedzą wszystko co im podpowie i zleci PO.

Wyborca
odpowiada  Antykomuch
8 lat temu

POwinienem dopisać „Precz z Komuną”! Ale ktoś kto przeczyta, obejrzy miłą facjatę radłowiaka ze swoją córeczką na bilbordzie i się nie zachwyci powinien oddać głos na PO i całe szczęście, że nie na Annę Grodzką.

Eva
odpowiada  Wyborca
8 lat temu

Stan faktyczny (na szczęście) – Anna Grodzka nie kandyduje do parlamentu.

Mama
8 lat temu

No ale trzeba sie czyms pochwalic przed wyborami.Wszystko co zrobili w miescie to jego zasługa. Nigdy w zyciu PO. Pan krysztofiak glosowal zeby 6 latki szly do szkoły.Ja tez sie odwdziecze 25.10 I to ma byc nasz poseł

Witek
8 lat temu

Teraz kiedy PO wyciągnęło swojego nowego koalicjanta z kapelusza w postaci z partii Razem, bo Nowoczesna została zlokalizowana, cała Polska ma się zachwycić nad geniuszem Zandberga, czy jak mu tam. Mnie nikt w uja nie zrobi, bo mam 55 lat.

Prawicowa Wielkopolska
8 lat temu
Świadomy obywatel
8 lat temu

Wszystkich WON. Najgorsze jest to, że PO ma klęskę pewną i podstawili prawdopodobnie sobie nowe partie jak Nowoczesna z Petru na czele. Lewica też działa i mają prawdopodobnie tego młodego z partii RAZEM Adriana Zandberga. Wczoraj się okazało, że jest zatwardziałym komunistą bo paraduje z koszulką Marksa i przemawia na marszu Komunistycznej Partii Polski. Przecież propagowanie komunizmy jest konstytucyjnie zakazane! A oni go w telewizji pokazują!
http://www.wykop.pl/link/2816287/objawienie-lewakow-adrian-zandberg-w-koszulce-z-marksem/

Jaś
8 lat temu
ksiadz
8 lat temu

Pamietamy jak motylewski szedl ramie w ramie z Urbaniakiem ,Zalanowskim i Taciakiem niszczac wpierw Kruszynskiego .Pozniej Motylewski startowal z PO do rady miejskiej i niszczyl Torzynskiego.ONI sa tacy sami nienawisc i buta i kto wazniejszy .

Kazik
8 lat temu

„Z rządzeniem to całkiem jak z piciem, trzeba umić!” – jak mówił klasyk. Tyle, że niekoniecznie dla Obywateli wszystkich korzystnie. Każdy wie, że bogactwo powstaje nie z pracy, a z zarządzania. Pracownicy nie zarządzani mają niebezpieczną skłonność do pracy tylko na własne potrzeby. Nie tworzą nadwyżki dla podziału między zarządzających. To najlepiej obrazuje, że żyjemy w socjalizmie, który dzielnie walczy z problemami, które sam stwarza i które nie występują nigdzie indziej.

Beniu
8 lat temu

A władze miasta też się podpisały na liście kandydata Motylewskiego?

mecenas
8 lat temu

Pan Dziedziczak startuje z PIS, a poza tym nie nazywa się Urbaniak więc nikomu wieszanie na znakach drogowych nie przeszkadza…

34
0
Napisz co o tym sądziszx