Polityka według PO. Zlikwidowali by przywrócić

Rozwiązywanie problemów Polaków według polityków Platformy Obywatelskiej zwykle zaczyna się od ich stworzenia. Tak było między innymi przy okazji wprowadzania zakazu sprzedaży drożdżówek w szkołach, z którego później politycy partii rządzącej zaczęli się wycofywać.

+

Podobne absurdy mają także miejsce w Ostrowie Wielkopolskim. Ostatnio kandydat do Senatu z ramienia PO Przemysław Krysztofiak pochwalił się otwarciem punktu obsługi klientów spółki gazowej.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/pgnig.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/pgnig.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/10/krysztofiak.jpg”]

W między czasie wystosowałem interpelację do Ministra Skarbu Państwa, pismo do władz spółki. Po SZEŚCIU miesiącach, rozmów, wymiany korespondencji – ustalono pewną kompromisową sytuację, pewne dobre rozwiązanie dla mieszkańców powiatu ostrowskiego, jak również części ostrzeszowskiego i krotoszyńskiego, że do Ostrowa powrócił taki punkt, w którym mieszkańcy, odbiorcy gazu będą mogli swoje sprawy załatwić. – Przemysław Krysztofiak, kandydat do Senatu RP z list Platformy Obywatelskiej.

I kandydatowi Platformy można by przyklasnąć, gdyby nie jedna okoliczność, która ma kluczowe znaczenie w całej sprawie.

Konferencja dotyczy yyyyy otwarcia punktu yy dla klientów PGNiG. – Przemysław Krysztofiak, kandydat do Senatu RP z list Platformy Obywatelskiej.

Przypomina mi to rzeczywiście rzeczy, które do dzisiaj realizuje Platforma, bo pamiętamy kwestię dotyczącą emerytur i rent. Dziś PSL mówi – możemy to odwrócić. Przypominam zakaz sprzedaży drożdżówek. Dzisiaj mówi, że są przywracane. Coś się likwiduje, by przywrócić przed wyborami. Można chwalić się różnymi rzeczami, ale to przecież nie sam poseł tego dokonał. Musiały to zmienić władze, które wcześniej to wprowadziły. – Wiesław Szczepański, kandydat do Sejmu RP z list Zjednoczonej Lewicy

Spółka, o której mówi Przemysław Krysztofiak, należy do Skarbu Państwa. Na czele tego ministerstwa stoją politycy PO. To oznacza, że w praktyce Platforma otworzyła niedawno punkt, który wcześniej sama zamknęła. Wszystko po to, żeby jej kandydat do Senatu mógł się wykazać przed wyborami. To jednak nie jedyna rzecz, o której zapomniał Przemysław Krysztofiak.

Byłem ostatnio na spotkaniu. Podszedł pan kandydat na senatora. Miał pewne obiekcje co do moich sformułowań, pytań. Powiedziałem, że sukces ma wielu ojców. Kiedy ani on, ani władze miasta Ostrowa Wlkp. nie wiedziały, ja dwa tygodnie już działałem. Ja podpisy zbierałem firm, które były zainteresowane przywróceniem tego punktu. Dzisiaj przypisywanie tylko sobie tego przywrócenia jest dla mnie pewnym nieporozumieniem. – Alojzy Motylewski, niezależny kandydat do Senatu RP

Tak właśnie wyglądają zasługi Platformy Obywatelskiej dla naszego miasta. Niestety, od dłuższego czasu we wszystkich działaniach więcej jest zakłamywania rzeczywistości aniżeli realnych korzyści dla ostrowian.

CZYTAJ  Tajemnicza śmierć 37-latki
POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bingo.
8 lat temu

Krysztofiak tylko stworzył ceny kosmiczne, na wywóz śmieci w Ostrowie i my to pamiętamy!!. I w niedziele mu za to podziękujemy.

Edziu
8 lat temu

Krysztofiak jest taki nowoczesny, że na konferencję prasową mówi briefing.

Mr Menti
8 lat temu

A niech ten Pis wygra !!!!!!!
Zobaczycie wtedy niedowiarki jak wam dobrze będzie !!!!
Ja jestem w 100% za tym aby wygrali i stworzyli rząd bez koalicji !!!
Wtedy wiara zobaczy na co ich stać !!!
To będzie ich koniec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr Bul
odpowiada  Mr Menti
8 lat temu

Na pewno gdy PiS wygra wybory, to poleci manna z nieba. Tylko idiota wierzy w to, że po 25 latach okradania Polski z dwuletnią przerwą po drodze nagle stanie się cud i wszyscy będą bogaci i szczęśliwi.

Nikt
8 lat temu

A ja dziś dzwoniłem na infolinię PGNiG i Pan polecił mi żebym udał się to Kalisza i Krotoszyna,bo system nie wskazywał Mu czy w Ostrowie jest punkt…. To on istnieje w ogóle?

mała ania
8 lat temu

na szczęście w sobote bajke obejrze w tv a nie te dwie wredne panie . tato koniec z wulgaryzmami przed tv.

danka
odpowiada  mała ania
8 lat temu

I bardzo dobrze że punkt obsługi powrócił! Takich jak Krzysztofiak nam potrzeba w senacie! Konkretny człowiek który może dużo dla regionu zrobić, pozostali kandydaci to pic na wodę zero doświadczenia i mało konkretni. Dlatego głosuje na Krzysztofiaka! Życzę powodzenia

Ana
8 lat temu

Szkoda że Pan Krysztofiak nie zdementował publicznie tego że w tym punkcie pobierane są opłaty a wcześniej w gazetach podał że prowizje w tym punkcie nie będą pobierane.Gdzie sprostowanie tej informacji

megi
8 lat temu

Szanowni Państwo piszecie w komentarzach że PO to klęska i pozamiatane. Dlaczego nikt nie napisał że właśnie ta Platforma w Powiecie Ostrowskim wybudowała nowe drogi, wyremontowała MDK, Klub Nauczycielski, rozbudowuje Szpital ….. można by wymieniać i wymieniać. Skoro taka straszna ta PLatforma to napiszcie co Pani Klimek i jej ekipa oraz Pan Motylewski co oni rozbudowali, czy choć coć im się udało od wyborów? Jak na razie zapchali Urząd Miasta nowymi ludżmi i nic poza tym. Kochani więcej rozwagi i pokory.

kefir
8 lat temu

Dziedziczak wisi jak łajza na słupach i znakach i wodę z mózgu robi ludziom jak reszta bandy. Zrobią wszystko w pierwszej kolejności dla żydów. Przymnijcie sobie jak głosowali (Dziedziczak też, teraz się stroi w piórka patrioty i obrońcy polskiego interesu ale to kłamstwa) posłowie w sprawie odszkodowań za tzw. holocaust. http://niepoprawni.pl/blog/6496/zygmunt-bialas-jak-glosowali-poslowie-w-sprawie-odszkodowan-za-holocaust
Dziedziczak jak najbardziej za płaceniem z d. wziętym.
PiS to taki sam syf jak PO, tyle, że do kościoła może częściej chodzą. A może i nie.
Tylko KORWIN!

34
0
Napisz co o tym sądziszx