Skorzystaj z pieniędzy z budżetu obywatelskiego

Udostępnij
Tweet

Pozostały 3 tygodnie na składanie wniosków do Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok. W tym okresie zainteresowani mieszkańcy będą mogli skorzystać z fachowej pomocy przedstawicieli Urzędu Miejskiego podczas organizowanych dyżurów  konsultacyjnych oraz „Maratonu pisania wniosków do OBO”.

+

Pierwszy dyżur konsultacyjny podczas którego urzędnicy pomogą mieszkańcom przelać na papier swoje pomysły i propozycje odbędzie się w czwartek 27 sierpnia w godz. 1500 – 1800 w sali kolumnowej ostrowskiego Ratusza.

Podczas spotkania będzie można uzyskać wsparcie w zakresie wypełnienia wniosku, przygotowania opisu zadania oraz opracowania szacunkowego kosztorysu proponowanego projektu i sprawdzenia własności terenu – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Z kolei 3 września w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego nad BOŚ w godz. 1500 – 2000 odbędzie się „Maraton pisania wniosków do OBO”.

Podczas maratonu będzie możliwość wypełnienia formularza wniosku od „A do Z” przy pomocy pracowników ostrowskiego magistratu – dodaje prezydent miasta.

Następny dyżur konsultacyjny będzie miał miejsce 10 września w Urzędzie Miejskim w ostatnim dniu składania wniosków do Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego.

– W ostatnim dniu czas przyjmowania wniosków wydłużony zostanie do godz. 2000. Na miejscu w Urzędzie będzie można skorzystać z pomocy urzędników oraz dokonać ostatnich poprawek i uzupełnień w konstruowanym wniosku – podkreśla Beata Klimek.

Niezależnie od organizowanych dyżurów konsultacyjnych zainteresowani mieszkańcy mogą na bieżąco uzyskać szczegółowe informacje dotyczące Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego w Biurze ds. Konsultacji Społecznych Urzędu Miejskiego – pok. 122 (I piętro) oraz pod nr tel. 62 58 22 122.

Informacje można uzyskać również na portalu Urzędu Miejskiego w specjalnej zakładce „Ostrowski Budżet Obywatelski” oraz na portalach społecznościowych:

https://www.facebook.com/OstrowskiBudzetObywatelski

https://twitter.com/Ostrowski_BO

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrowianin chce napisać książkę o homoseksualistach
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MR
8 lat temu

Marnowanie kasy.

kriss
odpowiada  MR
8 lat temu

Rozmawiałem na ten temat z radną Mileną Kowalską – przedstawiła mi to z zupełnie innej strony niż o tym myślałem. KAŻDY z nas może wnieść swoją inicjatywę w rozwój miasta!

2
0
Napisz co o tym sądziszx