Noworodek z ulicy ma NOWĄ RODZINĘ!

Udostępnij
Tweet

Noworodek znaleziony na ulicy Nowa Krępa w Ostrowie Wlkp. został adoptowany. Po dwóch tygodniach od porodu, został wypisany ze szpitala i przekazany rodzinie, która wykazała chęć jego adopcji.

+

Pomimo dużego zaangażowania ze strony ostrowskich policjantów, nie natrafili na żadną konkretną poszlakę. Wiele wskazuje na to, że sprawa zostanie umorzona.

Jasiowi, bo takie imię nadano wstępnie w ostrowskim szpitalu niemowlakowi, wykonano konieczne badania, po których lekarze zdecydowali o możliwości wypisania go ze szpitala. Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. wyznaczył nowego opiekuna prawnego. Malcowi sporządzono akt urodzenia. Dla dobra dziecka, nie podawane są bliższe informacje.

Do pełnoprawnej adopcji będzie mogło dojść w chwili, gdy policja przestanie szukać biologicznej matki.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
....
5 lat temu

Jak urośnie to się może znalezc ta co urodzila.

...m
8 lat temu

Matki nadal nie znalezli a dziecko trafilo do domu tymczasowego, ta rodzina ktora go adoptowala jedr jego opiekunemdo czasu znalezienia matkibadz co lepsze gdy sa pozbawi ja praw i dziecko bedzie moglo trafic do prawdziwej adopcji 🙂

.
8 lat temu

Na pewno znaleźli matkę dziecka. Bez zrzeczenia się praw rodzicielskich nie można dać dziecka do adopcji.

...
8 lat temu

Cudownie.:)Błagam kochajcie go tak jak byście byli biologicznymi rodzicami.A co do kobiety ,ktora go porzuciła ,to nie nam jest ją osądzać!Kiedyś sama poczuje ,że zrobila źle,głęboko w to wierzę.

anonim
8 lat temu

Nie szukać wstrętnej baby, tylko umorzyć, pozwolic nowej rodzinie opiekować się dzieckiem i co najwazniejsze, to sprawdzać, czy małemu nie dzieje się krzywda.

5
0
Napisz co o tym sądziszx